مشاوره و ارزیابی رایگان!

شرایط گرفتن پاسپورت اوکراین

مزایای پاسپورت اوکراین شرایط گرفتن پاسپورت اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی هست و زبان رسمی آنها اوکراینی است و بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی است. افراد زیادی اوکراین را برای زندگی و تحصیل به دلیل ارزان بودن آن انتخاب می کنند….


ارزش پاسپورت کشور اوکراین

مزایای پاسپورت اوکراین

شرایط گرفتن پاسپورت اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی هست و زبان رسمی آنها اوکراینی است و بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی است. افراد زیادی اوکراین را برای زندگی و تحصیل به دلیل ارزان بودن آن انتخاب می کنند. همچنین راه های زیادی برای اخذ اقامت موقت و دائم اوکراین وجود دارد. شما از هر طریقی که اقامت دائم اوکراین را به دست آورید بعد از 5 سال می توانید پاسپورت اوکراین را بگیرید حالا این پاسپورت می تواند از طریق تولد فرزند یا ازدواج و … باشد.از ماه اکتبر ۲۰۱۸ با پاسپورت اوکراین می‌تواند بدون ویزا به ۱۳۰ کشور سفر نمود. رنکینگ پاسپورت اوکراین از رتبه پنجاه و سومین به رتبه بیست و ششم ارتقا پیدا کرده‌است.
علاوه بر آن برای حدود 42 کشور دیگر نیز با اخذ ویزای فرودگاهی می توانند رفت و آمد داشته باشند. افرادی که پاسپورت این کشور را داشته باشند می توانند برای همسر و فرزندان و پدر و مادر خود نیز درخواست اقامت دهند.

 

 

ارزش پاسپورت این کشور

پاسپورت اوکراین مدرکی صادره برای اتباع اوکراینی به عنوان اثبات شهروندی اوکراینی آنها است.
اوکراین دارای 2 نوع پاسپورت است  : اولین نوع پاسپورت، پاسپورت داخلی اوکراین می باشد که تا سال 2016 مورد استفاده قرار گرفت زمانی که کارت شناسائی اوکراینی معرفی گردید. نوع دوم پاسپورت، پاسپورت بین المللی یا پاسپورت بیومتریک اوکراین می باشد که مخصوص مسافرت خارجی است.

شرایط گرفتن پاسپورت اوکراین
شرایط گرفتن پاسپورت اوکراین

مدارک لازم برایدریافت پاسپورت اوکراین

مدرک زبان اوکراینی
عدم سو پیشینه ایران و اوکراین
ترجمه پاسپورت به زبان اوکراینی با مهر دفترخانه ( ناتاریوس)
۱۲ قطعه عکس ۳٫۵*۴٫۵ کاغذ مات
پرینت بانکی با حداقل ۱۵۰۰ دلار موجودی
پراپیسکا
اقامت دایم
مدرک محل زندگی در ایران

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق کار و تحصیل

برای اخذ اقامت و پاسپورت اوکراین از طریق کار شخص باید سنش کمتر از 40 سال باشد و مدرک تحصیلی آن حداقل لیسانس باشد و آشنا به زبان اوکراینی باشد.

یکی دیگر از راه های اخذ اقامت اوکراین از طریق تحصیل می باشد البته تحصیل در این کشور باعث اخذ اقامت دائم نمی شود و برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت، شخص باید پس از سپری کردن تحصیلات خود مشغول به کار شده و در صورت سپری کردن مدت 5 سال اقامت در این کشور برای اخذ اقامت دائم خود و پس از آن نیز برای اخذ پاسپورت اوکراین اقدام نماید.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/22
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823