مشاوره و ارزیابی رایگان!

شرایط ورود به رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین : پایتخت کشور اوکراین شهر کی یف می باشد زبان رسمی آن اوکراینی است و به 24 استان تقسیم شده است بعد از روسیه اوکراین بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد. اکثر دانشجویان…


unnamed file 2 -ره پویان عدالت

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین : پایتخت کشور اوکراین شهر کی یف می باشد زبان رسمی آن اوکراینی است و به 24 استان تقسیم شده است بعد از روسیه اوکراین بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد.

اکثر دانشجویان خارجی از هند / ترکیه / چین / نینجریه / مالزی/ روسیه / ایران و کشور های اروپای مرکزی در حال تحصیل پزشکی در اوکراین هستند. دانشگاه های پزشکی اوکراین با کشور هایی مثل آلمان، فرانسه، لهستان، ایتالیا، انگلستان و ایالات متحده آمریکا درارتباط است و به خاطر این ارتباط این اجازه را به دانشجویان می دهد که با کشور های دیگر در ارتباط باشد.

در اوکراین همه دانشگاه ها زیر نظر دولت می باشد و شهریه بسیار کمی را برای دانشجویان در نظر گرفته است بنابراین تحصیل رایگان در رشته های پزشکی و دندان پزشکی برای دانشجویان وجود ندارد .

مزایای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

امکان تحصیل به زبان انگلیسی

شهریه ارزان

پذیرش بدون آزمون ورودی

امکان اشتغال در اوکراین و اروپا

امکانات آموزشی مدرن

اعتبار بین المللی مدارک دانشگاهی

داشتن شغل در کنار تحصیل

داشتن بیمه پزشکی

شرکت کردن دانشجویان در سمینار های اروپایی

ارائه امکانت بسیار

رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین
رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

دوره های پزشکی در اوکراین

دوره های پزشکی 6 و 4 ساله

دوره 6ساله دامپزشکی

دوره ی 5 یا 6 ساله دندانپزشکی

دوره ی 5 یا 6 ساله داروسازی

دوره ی 3 یا 4 ساله پرستاری

دوره ی 3 یا 4 ساله فیزیوتراپی

 

 

 

دوره های دندانپزشکی شامل

جراحی دندان

جراحی فک و صورت و دندانپزشکی انکولوژیک

دندانپزشکی پروتز یا پروتز دندان

درمان شناسی دندان

دندانپزشکی کودکان

رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین
رشته پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

دانشگاه های پزشکی اوکراین

دانشگاه پزشکی بوگامولتس / دانشگاه ملی پزشکی خارکف / دانشگاه پزشکی وینیتسیا اوکراین / دانشگاه پزشکی ایوانوفرانکو /دانشگاه پزشکی لوگانسک اوکراین / دانشگاه پزشکی کریمه اوکراین / دانشگاه علوم پزشکی پولتاوا اوکراین و …

دانشگاه پزشکی خارکف

این دانشگاه در شهر خارکف در سال 1805 تاسیس شد و بر اساس رتبه بندی جهانی در سال 2020 دانشگاه خارکف در رده 491 دنیا قرار دارد. بخش درمان، بخش جراحی، بخش دندانپزشکی و پروتز (دندان پزشکی)، بخش ارتوپدی و تروماتولوژی، بخش اورولوژی، بخش سرطان، بخش روانپزشکی، بخش چشم پزشکی، بخش زنان و زایمان و دیگر بخش های تخصص های پزشکی در این دانشگاه وجود دارد. دانشگاه ملی پزشکی خارکف در حدود 56،000 پزشک آموزش دیده دارد، در میان آنها 5000 پزشک خارجی وجود دارد.

دانشگاه پزشکی بوگامولتس

دانشگاه بوگامولتس 176 سال پیش تاسیس شد تحصیل در این دانشگاه در 3 گرایش پزشکی / دندان پزشکی ودارو سازی مقدور می باشد. نام این موسسه پس از درگذشت روان شناس معروف Alexander A. Bogomolets بر روی این دانشگاه گذاشته شد. دانشگاه بوگامولتس اوکراین در حال حاضر بیش از 10.000 دانشجو دارد که نزدیک به 2000 نفر از آنان را دانشجویان خارجی بیش از 56 کشور می باشند. در حال حاضر دانشگاه بوگامولتس اوکراین بیش از 1200 استاد دارد. دانشگاه بوگامولتس دارای مقاطع مختلف تحصیلی از دوره پیش دانشگاهی تا دکترا می باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/09
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823