مشاوره و ارزیابی رایگان!

شرایط تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین شرایط تحصیل در اوکراین : اوکراین در اروپای شرقی واقع شده است که بعد از روسیه بزرگترین کشور اروپایی هست. پایتخت اوکراین شهر کی یف می باشد و زبان تحصیل در اوکراین انگلیسی و اوکراینی است. تحصیل در این کشور با دوره…


13 -ره پویان عدالت

تحصیل در اوکراین

شرایط تحصیل در اوکراین : اوکراین در اروپای شرقی واقع شده است که بعد از روسیه بزرگترین کشور اروپایی هست. پایتخت اوکراین شهر کی یف می باشد و زبان تحصیل در اوکراین انگلیسی و اوکراینی است. تحصیل در این کشور با دوره پادفک شروع می شود. پادفک یک دوره 10 ماهه مانند پیش دانشگاهی در ایران است. همچنین دانش آموزانی که در ایران دوره پیش دانشگاهی را نگذرانده اند می تواندد برای تحصیل در اوکراین اقدام کنند.

وزارت علوم و بهداشت جمهوری اسلامی ایران مدرک کالج را به عنوان مدرک پیش دانشگاهی تطابق میدهند و لازم به گذراندن پیش دانشگاهی نمی باشد.

هزینه دوره پاتفک در دانشگاه ها و شهریــه این دوره 25۰۰-22۰۰ دلار آمریکا برای پادفک اوکراینی 3200-3500 دلار امریکا برای دوره پریمدیکال به زبان انگلیسی می باشد و هزینه  خوابگاه معادل 1500-2000 دلار امریکا به صورت سالیانه می باشد می باشد.

مزایای تحصیل در اوکراین

مقرون به صرفه بودن هزینه های تحصیل و زندگی در اوکراین نسبت به دیگر کشورهای اروپایی.

امکان گرفتن اقامت دائم بعد از تحصیل

امکان کار پاره وقت در هنگام تحصیل

رنکینگ دانشگاه های اوکراین در سطح بین المللی

امکان تحصیل در کلیه رشته های پزشکی . دندان پزشکی و…

برخورداری از بیمه های پزشکی کامل و رایگان

امکان برخورداری خوابگاه های با کیفیت

امکان استفاده از مراکز ورزشی به طور رایگان برای دانشجویان

تحصیل پزشکی در اوکراین و شرایط آن
تحصیل پزشکی در اوکراین و شرایط آن

شرایط تحصیل در اوکراین و زندگی دانشجویی در اوکراین

نگرش مردم محلی نسبت به جوانان خارجی که برای تحصیلات عالیه می آیند، بسیار خوب است.دانشگاه ها در اوکراین واقعی بین المللی هستش چون که مدرسان اوکراین از حدود 80 کشور مختلف آموزش را بر عهده دارند. همچنین مردم اوکراین با دانشجویان ارتباط بسیار خوبی دارند که این باعث دوستی دانشجویان با مردم می شود.

دانشجویان بین المللی که MBBS را در اوکراین مطالعه می کنند، به طور فعال در زندگی دانشجویی در دانشگاه ها شرکت می کنند. آنها در کنسرت ها، جشنواره ها، رویدادهای ورزشی، سازماندهی احزاب و غیره مشارکت می کنند. به همین دلیل دانش آموزان خارجی به فرصت خوبی برای ایجاد ارتباط و دوستی و ایجاد مهارت های مهمی که برای زندگی آینده و شغلی حرفه ای خود نیاز دارند، دست پیدا می کنند.

دانشجویان بین المللی دارای وقت آزاد، تعطیلات و سفر هستند و می توانند از نمایشگاه ها، موزه ها، تئاتر ها و کافه ها بازدید کنند.

امنیت اوکراین

اوکراین یک کشور امن در اروپا با زیرساخت های توسعه یافته، افرادی مهربان و طبیعت زیبا است. اکثر شهرهای اوکراین دارای فضای صلح آمیز، پایدار از لحاظ اجتماعی و امنیت عمومی خوب هستند. دولت به شدت بر اجرای نظم و قانون کنترل دارد. دانشگاه ها از دانشجویان بین المللی مراقبت می کند وحتی در خوابگاه ها هم به کسی اجازه ورود نمی دهند.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش دانشجویی در اوکراین شامل موارد زیر است

فتوکپی ازصفحه اول پاسپورت

فتوکپی از دیپلم و ریز نمرات دیپلم

مبلغ  ۱۰۰$

انگیزه نامه

رزومه

ترجمه رسمی شناسنامه

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/27
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823