مشاوره و ارزیابی رایگان!

سرمایه گذاری در اوکراین از روش ثبت شرکت

اخذ اقامت موقت اوکراین از روش ثبت شرکت   سرمایه گذاری در اوکراین : نکته قابل توجه و لازم به ذکر مستعد و بکر بودن بازار اوکراین است و این امتیاز خوبی برای ورود محصولات ایرانی و صادرات به این کشور است گرچه در مبادلات…


5شض -ره پویان عدالت

اخذ اقامت موقت اوکراین از روش ثبت شرکت

 

سرمایه گذاری در اوکراین : نکته قابل توجه و لازم به ذکر مستعد و بکر بودن بازار اوکراین است و این امتیاز خوبی برای ورود محصولات ایرانی و صادرات به این کشور است گرچه در مبادلات تجاری کشوراین کشور با کشورهای دیگر حضور ایران بسیار کم رنگ بوده اما سرمایه گذاران در سال های اخیر به جاذبه های اقتصادی بازار اوکراین پی برده اند و تمایل به سرمایه گذاری دارند.

از آنجا که ترانسپورت کالا از ایران به اوکراین و برعکس از طریق سه راه دریایی، هوایی و زمینی به راحتی امکان پذیر است و به علت نزدیکی نسبی این دو کشور امکان معاملات طرفین فراهم است. اوکراین در آینده ای نزدیک عضو اتحادیه اروپا خوهد شد و اقدامات اصلاحی لازم در این کشور شروع شده و پیوسته ادامه دارد.

تولیداتی مانند محصولات غذایی، سوخت و فراورده های نفتی، فلزات آهنی و غیره، مواد شیمیایی و ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل شامل موارد صادراتی این کشور است.

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق ثبت شرکت 

ویزای ثبت شرکت از نوع D4 می باشد سرمایه گذار محترم باید در ابتدا شماره شناسه مالیاتی دریافت نماید، دریافت این شماره شناسه برای انجام هرگونه تجارتی در اوکراین اجباری است.دومین مرحله ثبت شرکت دریافت مجوز کار از اداره کارمی باشد، شخص سرمایه گذار پس از دریافت مجوز کار می تواند سمت خود را به مدیر رسمی شرکت تغییر دهد.

سرمایه گذاری در اوکراین
سرمایه گذاری در اوکراین

مدیرعامل شرکت نمی تواند شخصا درخواست اجازه کار دهد. در ابتدا می بایست از طرف یک کارفرما این کار انجام شود. معمولا برای ثبت شرکت  ابتدا یک شخص حقوقی اوکراینی می بایست به عنوان مدیر عامل محسوب گردد و پس از آن سرمایه گذار خارجی به عنوان مدیر عامل انتساب می گردد و شخص حقوقی اخراج می گردد.

این موضوع یکی از پیچیدگی های سرمایه گذاری در اوکراین بر سرمایه گذاران خارجی می باشد. مبلغ سرمایه گذاری در شرکت نباید کمتر از 100 هزار دلار آمریکا باشد.

مدارک لازم برای اخذ اقامت موقت اوکراین عبارتست از

کد اقتصادی

کپی گذرنامه

پرونده سوابق کاری

چارت سازمانی و شرح وظایف

داشتن ریز نمرات و آخرین مدرک تحصیلی همراه با ترجمه

درخواست نامه

کپی برابر اصل مدارک شرکت

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/05/18
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823