مشاوره و ارزیابی رایگان!

روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج

روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج با خارجی روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج : یکی از راه های کسب اقامت ازدواج با تبعه آن کشور است. بر اساس قوانین کشور اوکراین خارجیانی که اقامت اوکراین را دارند از حقوق و…


ازدواج با خارجی در اوکراین

روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج با خارجی

روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج : یکی از راه های کسب اقامت ازدواج با تبعه آن کشور است. بر اساس قوانین کشور اوکراین خارجیانی که اقامت اوکراین را دارند از حقوق و آزادی و همچنین مسئولیت های مشابه شهروندان برخور دارند.

 ازدواج با فرد مقیم اوکران

این روش سریع تر از ازدواج با فرد اوکراینی هست و تقریبا 6 ماه طول می کشد. شخص بعد از ازدواج مدارک خود را به اداره مهاجرت تحویل می دهد و بعد از گذشت 3 ماه باید از سفارت اوکراین در ایران ویزای D بگیرد و باید به اوکراین سفر کند و اقامت دائم خود را بگیرد. همچنین فرد می تواند بعد از 5 سال برای درخواست پاسپوت خود اقدام کند.

مزایای ازدواج با تبعه اوکراین

حق حرکت و اقامت آزادانه در خاک اوکراین.

حق آموزش.

حق برخورداری از خدمات مالی در اوکراین.

حق برخورداری از شرایط کاری مناسب مانند شهروندان اوکراینی.

حق الحاق به خانواده یعنی بعد از گرفتن اقامت دائم می توانید، پدر و مادر و فرزندان خود را الحاق کنید به خودتان در اوکراین و به آنها اقامت دائم اوکراین اعطا می شود.

حق در ورود اتومبیل با معافیت از حقوق گمرکی وسایل نقلیه.

حق اخذ ویزا به کشورهای ثالث از اوکراین، بدون مدارک ملکی میتوانید تقاضا ویزا شینگن کنید و احتمال گرفتن ویزا بسیار بالاتر از ایران می باشد.

حق برخورداری از حقوق بازنشستگی، کمک هزینه خانواده و امنیت اجتماعی.

روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج
روش کسب اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج

مدارک مورد نیاز ازدواج در اوکراین با شهروند اوکراینی :

 گذرنامه خارجی که باید حداقل 1 سال اعتبار داشته باشد و به زبان اوکراینی ترجمه و در دفاتر خانه‌های اسناد رسمی تأیید شده باشد.

 گواهی تولد (طبق قانون کشور محل تولد) به زبان اوکراینی ترجمه شود و در دفاتر خانه‌های اسناد رسمی اوکراین گواهی شود.

وضعیت تأهل کنونی (استشهاد مبنی بر مجرد بودن) داشتن گواهی مبنی برنداشتن مانعی برای ازدواج به زبان اوکراینی ترجمه و در دفاتر خانه‌های اسناد رسمی اوکراین تأیید شود.

پس از ثبت ازدواج، وزارت کشور اوکراین گواهی ازدواج که به زبان اوکراینی و تأیید شده می باشد را به شما اعطا می‌کند که این گواهی برای داشتن اهداف مهاجرتی مورد نیاز است.

پس از ازدواج، خدمات دولتی مهاجرت در اوکراین درخواست اقامت شما را با ویزای بلند مدت تیپ D صادر می‌کنند که این درخواست بر اساس گواهی ازدواج معتبر به شما داده می شود.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/01
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823