مشاوره و ارزیابی رایگان!

روش اخذ اقامت موقت اوکراین 2022

مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین اخذ اقامت موقت اوکراین :اوکراین نام کشوری است که در اروپای شرقی قرار دارد. کشور اوکراین با مساحتی بالغ بر 63 هزار کیلومتر مربع 45 امین کشور بزرگ جهان است.کشور زیبای اوکراین  با جمعیت حدودا 42 میلیون نفر، در رتبه…


unnamed file 9 -ره پویان عدالت

مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین

اخذ اقامت موقت اوکراین :اوکراین نام کشوری است که در اروپای شرقی قرار دارد. کشور اوکراین با مساحتی بالغ بر 63 هزار کیلومتر مربع 45 امین کشور بزرگ جهان است.کشور زیبای اوکراین  با جمعیت حدودا 42 میلیون نفر، در رتبه ی هشتاد و چهارم در بین کشورهای جهان ازنظر مساحت قرار دارد. اوکراین پس از روسیه پهناورترین کشور اروپاست که شامل ذخایر بسیار ارزشمندی از فلزات گوناگون می باشد، به گونه ای که نیمی از ذخایرآهن و فولاد کل کشور روسیه را اوکراین تامین می کند.

شرایط اقامت در اوکراین 

اقامت اوکراین و شرایط مهاجرت به این کشور در سال های اخیر بدلیل درخواست این کشور برای عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن، و همچنین امکان تایید درخواست این کشور از سوی اتحادیه مورد استقبال متقاضیان زیادی شده است.

درخواست اقامت دائم اوکراین و پاسپورت اکراین در سال های اخیر از راه قانونی افزایش پیدا کرده است.

روش های مختلفی برای اخذ اقامت این کشور وجود دارد که این روش ها شامل تحصیل، کار، ازدواج، ثبت شرکت و سرمایه گذاری، تولد و پناهندگی می باشند.

اخذ اقامت موقت اوکراین
اخذ اقامت موقت اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق ثبت شرکت 

ثبت شرکت در اوکراین یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور است. کشور اوکراین به سرمایه گذاران خارجی و افرادی که مقیم اوکراین هستند اجازه ثبت شرکت را می دهد. سرمایه گذار خارجی می بایست در ابتدا شماره شناسه مالیاتی دریافت نماید، دریافت این شماره شناسه برای انجام هرگونه تجارتی در اوکراین اجباری است.

دومین مرحله ثبت شرکت در اوکراین دریافت مجوز کار از اداره کار اوکراین می باشد، شخص سرمایه گذار پس از دریافت مجوز کار می تواند سمت خود را به مدیر رسمی شرکت تغییر دهد.در ابتدا می بایست از طرف یک کارفرما این کار انجام شود

. معمولا برای ثبت شرکت در اوکراین ابتدا یک شخص حقوقی اوکراینی می بایست به عنوان مدیر عامل محسوب گردد و پس از آن سرمایه گذار خارجی به عنوان مدیر عامل انتساب می گردد و شخص حقوقی اخراج می گردد. این موضوع یکی از پیچیدگی های سرمایه گذاری در اوکراین بر سرمایه گذاران خارجی می باشد. مبلغ سرمایه گذاری در شرکت نباید کمتر از 100 هزار دلار آمریکا باشد.

 

اخذ اقامت موقت اوکراین
اخذ اقامت موقت اوکراین

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اوکراین 

ترنس -ره پویان عدالت کپی پاسپورت شخص متقاضی

ترنس -ره پویان عدالت کپی از شماره شناسه مالیاتی

ترنس -ره پویان عدالت لیست فعالیت های پیشنهادی در شرکت

ترنس -ره پویان عدالت مشخصات متقاضی شامل آدرس، شماره تماس، ایمیل و…

ترنس -ره پویان عدالت وکالت نامه محضری به شخص حقوقی برای انجام مراحل ثبت شرکت

مزایای اقامت در اوکراین از روش سرمایه گذاری 

 •   سرمایه گذاری و خرید آسان ملک
 •   حق کار بدون نیاز به اخذ ویزای کار
 •   اخذ وام از بانک ها یا موسسات اعتباری
 •   برخورداری از امتیازات خدمات آموزشی و بهداشتی دولتی
 •   دریافت آسان و سریع ویزای ناحیه شنگن و اقامت اتحادیه اروپا و …
 •   زندگی در تمام استان های اوکراین به دلخواه
 •   برخورداری از سیستم آموزش و پرورش رایگان برای کودکان
 •   برخورداری از خدمات مالی در اوکراین از جمله ( کارت – حساب – اعتباری – وام ها و … )
 •   حق برخورداری از حقوق بازنشستگی،کمک هزینه خانواده و امنیت اجتماعی (حداقل کمک درآمد، حقوق بازنشستگی، بهداشت و درمان رایگان وغیره )
 •   حق الحاق به خانواده ( همسر، فرزندلن، پدرومادر )
 •   حق اخذ ویزا به کشورهای ثالث از اوکراین ،بدون مدارک ملکی میتوان تقاضای ویزا شینگن کرد که احتمال گرفتن ویزا بسیار بالاتر از ایران می باشد.
 •   برخورداری از شرایط کاری مناسب مانند شهروندان اوکراینی از جمله ( ساعات کاری، استاندارد های ایمنی و بهداشت،حقوق تعطیلات )
 •   عدم نیاز به اخذ ویزا،پر کردن کارت های مهاجرت، گرفتن ثبت نام، پرداخت هزینه های کنسولی و صف های طولانی در سفارت اوکراین در ایران
تماس باما
تماس باما
4/5 - (1 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/09/30
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823