مشاوره و ارزیابی رایگان!

راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند

اقامت از طریق تولد فرزند در اوکراین راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند : اکراین در شرق اروپا قرار دارد که پس از روسیه، دومین کشور وسیع و بزرگ در اروپا محسوب می­شود و بیشتر دارای آب و هوای معتدل است، به استثنای ساحل…


اقامت از روش فرزند خواندگی

اقامت از طریق تولد فرزند در اوکراین

راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند : اکراین در شرق اروپا قرار دارد که پس از روسیه، دومین کشور وسیع و بزرگ در اروپا محسوب می­شود و بیشتر دارای آب و هوای معتدل است، به استثنای ساحل جنوبی کریمه که دارای آب و هوای نیمه گرمسیری است. زبان رسمی آن، اکراینی است که البته زبان روسی نیز کاربرد گسترده­ای دارد، به ویژه در شرق و جنوب اکراین.

راه ها و شرایط مختلفی برای اقامت در کشور اوکراین وجود دارد که در این بین یکی از این راه ها اقامت از طریق تولد فرزند می باشد که برای افراد زیادی که تصمیم به اقامت در این کشور را دارند بسیار پر اهمیت است.برای کسب تابعیت اکراین و هر کشور دیگری، اولین گزینه مورد تامل، تولد در آن کشور می­باشد.

فرزند متولد شده در خاک اوکراین از تولد دارای پاسپورت دوم است و بدون دریافت ویزا می توانند به کشور های زیادی سفر کند.

راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند

1–اصل خون:در این روش فرد بر اساس ملیت پدر و مادر خود می تواند شهروندی یک کشور را دریافت .اکثر کشور های اروپایی و استرالیا از این قانون طبیعیت می کنند.

۲-اصل خاک:یکی دیگر از روش های کسب اقامت اصل خاک هست یعنی اگر در کشوری فردی صاحب فرزند شود می تواند برای فرزند خود شهروندی یا اقامت آن کشور را دریافت کند.

کشورهایی همچون کانادا، امریکا، آرژانتین، اوکراین، برزیل، مکزیک، بولیوی، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، اکوادو، پاراگوئه، ونزوئلا و بسیاری کشورهای دیگر از قانون اصل خاک تبعیت میکنند.

راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند
راههای کسب اقامت از طریق تولد فرزند

مزایای تولد نوزاد در اوکراین چیست ؟

با اخذ شهروندی اوکراین از بدو تولد، فرزند این گزینه را خواهد داشت تا هر زمان و در هر شرایط وارد اوکراین شود و از امکانات آموزشی، درمانی، رفاهی، و …. استفاده کند.

فرزند شما می تواند از بهترین خدمات پزشکی اوکراین به صورت رایگان بهره‌مند شود.

فرزند شما می تواند به صورت رایگان در مدارس اوکراین تحصیل کرده و برای دانشگاه از تخفیف ویژه‌ای برخوردار شود

پدر و مادر و برادر و خواهر تا ۱۸ سال اقامت دایم اوکراین را میگیرند و هیچ‌گونه نیازی به زندگی و یا اقامت در اوکراین نخواهد داشت و مادام‌العمر شهروندی اوکراینی خود را حفظ خواهد کرد

تابعیت مضاعف در کشور اکراین :

کشور اوکراین  در حال حاضر تابعیت دوگانه را به رسمیت نمی شناسد ولی اتباع اوکراینی وجود دارند که دو تابعیت دارند. قانون اکراین مقرر می­دارد ( پس از کسب تابعیت اکراین ) تبعه جدید اکراینی، باید ظرف دو سال تابعیت غبر اکراینی خود را نفی کند.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/07/21
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823