مشاوره و ارزیابی رایگان!

دریافت پاسپورت اوکراین با ازدواج

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق ازدواج دریافت پاسپورت اوکراین با ازدواج : از سریع ترین روش های دریافت پاسپورت اوکراین ازدواج تبعه اوکراینی  در این کشور است .امروزه با توجه به سخت شدن اخذ ویزای شنگن و دیگر کشورها با پاسپورت ایرانی متقاضیان دریافت پاسپورت…


پاسپورت اوکراین 2021

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق ازدواج

دریافت پاسپورت اوکراین با ازدواج : از سریع ترین روش های دریافت پاسپورت اوکراین ازدواج تبعه اوکراینی  در این کشور است .امروزه با توجه به سخت شدن اخذ ویزای شنگن و دیگر کشورها با پاسپورت ایرانی متقاضیان دریافت پاسپورت کشوری دیگر با اعتبار بالاتر افزایش یافته . از این رو یکی از راههای اخذ پاسپورت دوم ,از طریق ازدواج با تبعه اوکراینی می باشد.

اعتبار پاسپورت اوکراین در دنیا

پاسپورت کشور اوکراین از رتبه 53 به رتبه 29 ارتقا یافته است که نشان از یک پاسپورت با اعتبار بالا در سطح دنیا است. رتبه بندی پاسپورت کشورها طبق میزان پذیرش آن ها بدون ویزا انجام می شود.که  با پاسپورت اوکراین به 142  کشور بدون ویزا میتوان سفر کرد و از آن جمله می توان به کشورهای عضو شنگن نام برد .

علاوه براین برای 40 کشور ویزای فرودگاهی به سادگی با پاسپورت اوکراین  گرفته می شود. بعد از دریافت پاسپورت اوکراین شما به صورت قانونی شهروند اوکراین محسوب و از کلیه حقوق و مزایای مربوط به یک شهروند اوکراینی نیز برخوردار می شوید.

مهاجرت کاری به اوکراین
مهاجرت کاری به اوکراین

 

شرایط گرفتن پاسپورت اوکراین با ازدواج

اگر یک ایرانی با یک فرد دارای تبعه اوکراینی ازدواج کند می تواند اقامت دائم دریافت کند پروسه ی گرفتن اقامت دائم از طریق ازدواج با شخص اوکراینی حدود 2 سال زمان میبرد. به این صورت که ابتدا شخص ازدواج میکند سپس باید به ایران بازگردد و ویزای ازدواجی D14 از سفارت اوکراین در ایران یا هرکشور دیگری که فرد اقامت موقت یا دائم آن را داشته باشد درخواست بدهد.

بعد از گرفتن این ویزا مجددا به اوکراین سفر کرده و مدارک خود را به اداره ی مهاجرت تحویل داده و منتظر اقامت یکساله خود می ماند. در پایان سال اول قبل از اتمام اقامت موقت یکساله مجددا برای تمدید یکساله اقامت اقدام و در نهایت پس از گذشت دوسال می تواند درخواست اقامت دائم اوکراین بدهد.

  نکته مهم : شخص زمانی میتواند بعد از گرفتن اقامت دائم برای اخذ پاسپورت اوکراین اقدام نماید که طلاق نگرفته باشد و ازدواج تا زمان اخذ پاسپورت باقی مانده باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/10/24
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823