مشاوره و ارزیابی رایگان!

دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کی یف اوکراین

درباره دانشگاه ملی چایکوفسکی دانشگاه موسیقی چایکوفسکی ابتدا به هنرستان موسیقی کی یف نام گذاری گردیده بود که بعدها به دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کی یف تغییر نام داده که این دانشگاه درسال 1913میلادی تاسیس شده است . این دانشگاه امروزه تمامی امکانات در مقاطع مختلف…


تحصیل موسیقی در اوکراین

درباره دانشگاه ملی چایکوفسکی

دانشگاه موسیقی چایکوفسکی ابتدا به هنرستان موسیقی کی یف نام گذاری گردیده بود که بعدها به دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کی یف تغییر نام داده که این دانشگاه درسال 1913میلادی تاسیس شده است .

این دانشگاه امروزه تمامی امکانات در مقاطع مختلف تحصیلی را برای دانشجویان فراهم کرده است که این امکانات شامل :بهترین سالن کنسرت ، سالن های تمرین ، کتابخانه ای بزرگ و تجهیزات کلاس درس ، همگی در اختیار دانشجویان می باشد .

تخصص دانشگاه ملی چایکوفسکی در بخش های : موسیقی ، تئوری ،تاریخ فرهنگ و هنر تئاتر است که هم اکنون این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات ایران می باشد .

در تاسیس این آکادمی موسیقیدانان بزرگی همچون روبینشتین ، چایکوفسکی ،رحمانینوف ، گلازونوف ،و استاد مجرب و مدیر چندین ساله هنرستان پوخالسکی شرکت داشته اند .

دانشجویانی که قصد تحصیل در اوکراین و دانشگاه ملی چایکوفسکی کی یف رادارن باید یک دوره پاتفک هنر به زبان اوکراینی در دانشگاه شفچنکو راگذرانده باشند .

رشته های تحصیلی در دانشگاه موسیقی کی یف

در دانشگاه چایکوفسکی کی یف تمامی رشته های مربوط به موسیقی و سبک های مدرن و کلاسیک ، تمامی شاخه های اصلی و فرعی و تمامی گرایش های به رشته هنر تدریس می شود .

دانشگاه موسیقی چایکوفسکی
دانشگاه موسیقی چایکوفسکی

شرایط ورود به دانشگاه ملی چایکوفسکی :

 دانشجویان برای ورود به دانشگاه چایکوفسکی کی یف باید یک دوره پیش دانشگاهی به زبان اوکراینی برای رشته موسیقی و به زبان روسی برای تحصیل در رشته های هنر در دانشگاه موسیقی کی یف بگذرانند . دانشجویان  باید به صورت مبتدی بتوانند یکی از آلات موسیقی رابنوازند ،برای ورود به یکی از رشته های موسیقی در دانشگاه چایکوفسکی باید در امتحان ورودی دانشگاه شرکت کنند که قبل از امتحان ورودی باید باکمک استاد راهنما قطعه ای رابه مدت 20 دقیقه نک نوازی بنوازد .

سایر رشته های موسیقی در دانشگاه ملی موسیقی کی یف نیازی به دادن امتحان ورودی نمی باشد .

دانشگاه چایکوفسکی کی یف هم اکنون مورد تایید وزارت علوم وتحقیقات ایران می باشد .

گفتنیست که این دانشگاه جزو دانشگاه های بسیار گران در شهر کی یف بوده که شهریه آن حدود 12000هزار دلاردر سال می باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823