مشاوره و ارزیابی رایگان!

خرید ماشین در اوکراین و شرایط آن

خرید و فروش اتومبیل در اوکراین از طریق سایت خرید ماشین در اوکراین : تقریبا میتوان گفت اکثر مردم در اوکراین  خرید و یا فروش اتومبیل را از طریق چند سایت که دو تا از آنها بیشترین طرفداران را دارد انجام میدهند ، این دو سایت عبارتند…


خرید ماشین در اوکراین

خرید و فروش اتومبیل در اوکراین از طریق سایت

خرید ماشین در اوکراین : تقریبا میتوان گفت اکثر مردم در اوکراین  خرید و یا فروش اتومبیل را از طریق چند سایت که دو تا از آنها بیشترین طرفداران را دارد انجام میدهند ، این دو سایت عبارتند از :

Ab.ua

auto.ria.com

قیمت ، مدل ، سال ساخت و حتی رنگ مورد نظر را میتوان در این سایت جست وجو کرد . نکته مهم اینکه شخصی که قصد فروش اتومبیل خود را داشته باشد میتواند با وارد کردن مشخصات اتومبیل خود از قبیل میزان کارکرد ، مدل ، سال تولید و.. قیمت تقریبی اتومبیل خود را با 500 دلاربالاتر ویا پایین تر بیابد .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید فروشنده ی واقعی اتومبیل در اوکراین ابتدا پلاک خود را از سفید که بیانگر مالک بودن اتومبیل خود می باشد به پلاک قرمز تغییر میدهد (پلاک قرمز صرفا هنگام فروش اتومبیل به خودرو نصب می شود) سپس شخص خریدار بعداز خرید خودروی مورد نظر نسبت به تعویض پلاک قرمزبه سفید شخصی خود اقدام می نماید .

همچنین باید توجه داشته باشید که به هنگاه خرید خودروهایی که در سایت پیدا می کنید حتما خودروی مورد نظر خود را نزد نمایندگی های مجاز برده و درخواست آنالیز کلی اتومبیل از نظر فنی و بدنه را بدهید .

خرید ماشین در اوکراین
خرید ماشین در اوکراین

چه اتومبیل های در اوکراین طرفدار بیشتری دارند؟

به صراحت میتوان گفت که خودروهای ساخت کشور آلمان از قبیل: فولکس واگن، بنز و بی ام و جزء پر طرفدارترین اتومبیل ها در کشور اوکراین می باشد که علت این گرایش به خودروهای آلمانی در اوکراین، کیفیت بالا، داشتن نمایندگی های فراوان در اوکراین و زیبایی خودروهای آلمانی می باشد.

در کل میتوان گفت مردم اوکراین به اتومبیل خود خیلی اهمیت میدهند و همیشه سعی میکنند اتومبیل لوکس و مدرنی داشته باشند همچنین با وجود بارندگی فراوان در اوکراین تمیزی ماشین جزء لاینفک زندگی مردم اوکراین می باشد بطوری که شما به سختی در اوکراین یک ماشین کثیف می بیند.

به همین دلیل در تمامی شهرهای اوکراین کارواش به وفور وجود دارد که حتی در پایگاه های سوخت هم کارواش های فوری با قیمت پایین وجود دارند.بر خلاف ایران که گرایش اکثر مردم به خرید خودروهای سفید رنگ می باشد در کشور اوکراین رنگ مشکی جزء شیک ترین رنگها برای اتومبیل می باشد ولی تقریبا تمامی رنگ ها طرفداران خاص خود را دارد.

پر فروش ترین ماشین ها در اواخر سال 2020 به ترتیب زیر می باشد

 

en                                     Ford

Skoda                                Renault

Nissan                                 Toyota

Hyundai                                  Mazda

KIA                                 Suzuki

Bmw                     Mercedes-benz

خرید ماشین در اوکراین
خرید ماشین در اوکراین

واردات اتومبیل به اوکراین

در کشورهای غربی از قبیل آمریکا ، کانادا و آلمان به دلیل هزینه های بالای خدمات اتومبیل از قبیل صافکاری ، تعمیرات و بازسازی خودروهای تصادفی در این کشورها بسیار پرهزینه می باشد لذا برای مردم این کشورها فروختن  خودرو ی تصادفیشان بصرفه تر از تعمیر آن می باشد.

این مساله باعث ایجاد بیزینسی در کشور اوکراین شده که افرادی اتومبیل های تصادفی که موتورآنها سالم می باشد را از کشورهای آمریکایی و اروپایی به اوکراین وارد می کنند و اگر خودرو به تعویض قطعه یا صافکاری احتیاج داشته باشد در اوکراین این عملیات انجام می شود سپس آن را بفروش می رسانند.

نکته حائز اهمیت اینکه هزینه های ترخیص و گمرک خودروهای تصادفی در اوکراین پایین می باشد.

قیمت اتومبیل در اوکراین

تقریبا میتوان گفت قیمت خودروهای لوکس از قبیل بنز در کشور اوکراین حدود 3/1 قیمت آنها در ایران می باشد. تقریبا با داشتن 6000 دلار میتوان در اوکراین صاحب اتومبیل شد.

بر خلاف خودروهای گران قیمتی همچون بی ام و ..خودروهای فرانسوی همچون لوگان از لحاظ قیمت با ایران تقریبا یکسان می باشد و نکته جالب اینکه افت قیمت اتومبیل صفر کیلومتر در کشور اوکراین زیاد است به طوری که شما بعد از خرید اتومبیل صفر و بعد از گذشت 5 سال و رسیدن کارکرد کیلومتر آن به 100000 قیمت خودرو 50% افت قیمت خواهد داشت لذا خرید اتومبیل کارکرده به صرفه تر خواهد بود .

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/10/17
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823