مشاوره و ارزیابی رایگان!

جدیدترین شرایط تحصیل پزشکی در اوکراین

ویژگی های تحصیل پزشکی در اوکراین تحصیل پزشکی در اوکراین : اگر شما قصد تحصیل در رشته های پزشکی را دارید شک نکنید که اوکراین گذینه مناسبی هست.تحصیل دندانپزشکی در اوکراین و تحصیل پزشکی در این کشور به زبان انگلیسی می باشد و همچنین شرط…


تحصیل در اوکراین

ویژگی های تحصیل پزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین : اگر شما قصد تحصیل در رشته های پزشکی را دارید شک نکنید که اوکراین گذینه مناسبی هست.تحصیل دندانپزشکی در اوکراین و تحصیل پزشکی در این کشور به زبان انگلیسی می باشد و همچنین شرط معدل در اوکراین وجود ندارد.

مزایای تحصیل در اوکراین

آموزش در کشور اوکراین بسیار خوب است و در حد قابل قبول در دنیا می باشد.

دولت اوکراین بر موسسات نظارت دارد و خدماتی به آنها ارائه می دهد.

هزینه های تحصیل و زندگی در اوکراین بسیار پایین است.

عدم نیاز به مدرک زبان.

 وجود جامعه چند ملیتی.

پذیرش آسان و سریع.

اعتبار بین المللی مدارک دانشگاهی.

ثبت نام بدون آزمون وردوی.

 

لیست دانشگاه های پزشکی اوکراین

دانشگاه پزشکی و دولتی زاپروژیا

موسسه آموزشی ملی کارازین خارکف

دانشگاه پزشکی ملی خارکف

موسسه آموزش عالی پزشکی بوگامولتس

آکادمی پزشکی کیف اوکراین

و …

و در حال حاضر 3 دانشگاه ملی تاراس شوچنکو کی یف – موسسه آموزشی عالی و ملی کارازین خارکف و آکادمی ملی و فنی پلی تکنیک کی یف مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران است.

تحصیل پزشکی در اوکراین
تحصیل پزشکی در اوکراین

دانشگاه ملی تاراس شفچنکو کی‌یف اوکراین

این دانشگاه در شهر کی یف پایتخت اوکراین در سال 1834 تاسیس شد. همچنین در زمان شوروی سابق جزء 3 دانشگاه برتر بوده و در حال حاضر جزء بهترین دانشگاه های شهر اوکراین است.این دانشگاه از میان 228 دانشگاه اوکراین رتبه 1 را به خود اختصاص داده است. از چهره‌های صاحب نام و مشهور این دانشگاه می‌توان به: دیمیتری ایوانفسکی/ میخائیل بولگاکف/ کلیم چوریوموف/ سرگئی رفرماتسکی

دانشگاه خارکف

این دانشگاه در شهر خارکف واقع شده است.این دانشگاه جز قدیمی ترین دانشگاه های اوکراین می باشد. در بین دانشگاه های جهان رتبه 491 را به دست آورده است.این دانشگاه شامل 22 دانشکده می باشد از جمله دانشکده پزشکی/ شیمی/ فیزیک/ روانشناسی/ جامعه شناسی و …است.

دانشگاه پلی‌تکنیک کی‌یف

این دانشگاه در شهر کی یف پایتخت اوکراین قرار دارد. این موسسه بزرگ ترین پلی تکنیک های اروپا نیز هست که شامل 21 دانشکده و 9 نهاد آموزشی و علمی و 2 شعبه در شهر های پلتاوا و اسلاواتیچ و 12 مسسه علمی و 14 مرکز علمی است.

طول دوره تحصیلی در اوکراین چقدر است؟

تحصیل در رشته دندان پزشکی معمولا 5 سال است و دوره تخصصی دندان پزشکی هم 2 سال است و رشته پزشکی هم ممکن است تا 7 سال طول بکشید.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در کشور اوکراین نسبت به بقیه کشورها پایین تر است و یکی از دلایلی که اوکراین را برای زندگی انتخاب می کنند همین است. هزینه های زندگی در ماه معمولا بین 400 تا 500 دلار می باشد که بیشترین قسمت هزینه مربوط به اجاره خانه می باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/05/31
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823