مشاوره و ارزیابی رایگان!

جدیدترین شرایط تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین جدیدترین شرایط تحصیل در اوکراین :در کشور اوکراین امکان پذیرش در تمامی مقاطع برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. زبان تحصیل در این کشور به دو زبان انگلیسی و اوکراینی هست که دانشجویان باید یک دوره پادفک بگذرانند.هزینه دوره پاتفک در دانشگاه…


unnamed file 7 -ره پویان عدالت

تحصیل در اوکراین

جدیدترین شرایط تحصیل در اوکراین :در کشور اوکراین امکان پذیرش در تمامی مقاطع برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. زبان تحصیل در این کشور به دو زبان انگلیسی و اوکراینی هست که دانشجویان باید یک دوره پادفک بگذرانند.هزینه دوره پاتفک در دانشگاه ها و شهریــه این دوره 25۰۰ -22۰۰ دلار آمریکا برای پادفک روسی و 3200-3500 دلار امریکا برای دوره پریمدیکال به زبان انگلیسی می باشد وهزینه خوابگاه معادل 1500-2000 دلار امریکا به صورت سالیانه می باشد می باشد. شروع دوره پادفک هر سال در تاریخ 15 نوامبر می باشد.

 مزایای تحصیل در اوکراین

تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی با مدرک دیپلم بدون نیاز به مدرک زبان

بهره مند شدن از بیمه پزشکی به طور رایگان

امکان کار نیمه وقت یا تمام وقت در دوران تحصیل

هزینه پایین زندگی و تحصیل

جدیدترین شرایط تحصیل در اوکراین
جدیدترین شرایط تحصیل در اوکراین

شرایط اخذ پذیرش در اوکراین

دانشجویان برای تحصیل در اوکراین نیازمند دعوت نامه ای هستند که پذیرش آنها را در دانشگاه تایید می کند. دعوت نامه به عنوان یک سند رسمی پشتیبان ویزا محسوب می شود.دعوت نامه بین 80 تا 180 روز اعتبار دارد. مقطع کارشناسی در اوکراین 4 سال است که افراد باید برای تحصیل در این مقطع دوره پادفک را گذرانده باشند و همچنین این دوره به زبان انگلیسی و اوکراینی تدریس می شود.

بسیاری از دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند کشور اوکراین را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب می کنند چون شانس بورسیه شدن بالا هست. این مقطع 2 سال زمان میبرد که مانند مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی و اوکراینی تدریس می شود. تحصیل در مقطع دکترا به دو صورت بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه را شخصا پرداخت کند. کشور اوکراین به دانشجویان مقطع دکترا ماهیانه 2000دلار حقوق میدهد.

حق کار

دانشجویان در هنگام تحصیل می توانند درهفته 20 تا 30 ساعت کار کنند و حقوق آنها در ازای هر ساعت 8 تا 10 دلار می باشد.که می توانند مخارج سالیانه خودشان را به دست آورند.

 

 

هزینه تحصیل در اوکراین

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل رایگان در اوکراین را دارند باید در نظر داشته باشند معدل بالا و سوابق علمی خوبی داشته باشند. با اینکه اوکراین نسبت به دیگر کشورها ارزان تر است ولی هزینه ی آن به عواملی مثل دانشگاه – رشته – زبان بستگی دارد.

کارت دانشجویی در اوکراین به عنوان یک کارت شناسایی شناخته می شود و با استفاده از آن خدماتی مثل رستوران- مراکز خرید- اماکن تفریحی و… شامل تخفیف می شود.

تماس باما
تماس باما

 

امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/08
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823