مشاوره و ارزیابی رایگان!

تولد فرزند در اوکراین – قانون خاک در اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند : تولد فرزند در اوکراین : تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند. از آن جمله می‌توان به قانون خاک اوکراین اشاره کرد.کشورهایی که تابع سیستم خاک هستند, از قبیل اوکراین, کانادا، استرلیا، نیوزیلند، برزیل و…اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند :

تولد فرزند در اوکراین : تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند. از آن جمله می‌توان به قانون خاک اوکراین اشاره کرد.کشورهایی که تابع سیستم خاک هستند, از قبیل اوکراین, کانادا، استرلیا، نیوزیلند، برزیل و امریکا و… می باشند.با تولد فرزند در کشورهای دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت آن کشور را میگرد هرچند که والدین آنها تابعیت یا اقامت آن کشور را نداشته باشند.

در حال حاضر تعداد زوج‌هایی که برای تولد فرزندشان برنامه‌ریزی می‌کنند رو به افزایش است. آن‌ها مزایای تولد نوزاد در کشورهای دیگر را به‌خوبی درک می‌کنند. این زوج‌ها به‌منظور گرفتن شهروندی و اقامت برای فرزند خود برنامه‌ریزی می‌کنند و درواقع با این کار مزیتی مادام‌العمر را به فرزندان خود هدیه می‌دهند

تولد فرزند در اوکراین
تولد فرزند در اوکراین

شرایط اخذ پاسپورت اوکراین

در چه شرایطی میتوان پاسپورت اوکراین را دریافت کرد؟

  • والدین یا یکی از آنها در هنگام تولدش شهروند اوکراینی بوده اند.
  • در قلمرو اوکراین از اشخاص بدون تابعیت متولد شده باشد یا قانونا در قلمرو اوکراین ساکن باشد.
  • خارج از اوکراین و از افراد بدون تابعیت متولد شود، که به طور قانونی و دائما در خاک اوکراین مقیم باشد. در ضمن، تابعیت کشور دیگری را از طریق تولد اخذ نکرده باشد.
  • متولد اوکراین باشد. به یکی از والدین وضعیت پناهندگی در اوکراین اعطا یا در اوکراین پناهجو باشد. تابعیت از طریق تولد از هیچکدام از والدین که پناهنده اوکراین شده اند، کسب نکر ده باشد.
  • در اکراین از خارجی ها و اشخاص بدون تابعیت متولد شود. که قانونا مقیم و ساکن اوکراین باشد، و تابعیتی از طریق تولد از هیچ یک از والدین خارجی اخذ نکرده باشد.
  • نوزاد پیدا شده در خاک اوکراین، که هر دو والدین نامعلوم هستند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره رایگان با مشاوران ما در تماس باشید.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/10/15
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823