مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین : بدون شک یکی از بهترین کشورها برای تحصیل پزشکی ودندان پزشکی اوکراین هست. اما قبل از مهاجرت به اوکراین بهتر است اطلاعاتی راجب آن کشور را به دست بیاورید. در حال حاضر اوکراین…


ویزای تحصیلی اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین : بدون شک یکی از بهترین کشورها برای تحصیل پزشکی ودندان پزشکی اوکراین هست. اما قبل از مهاجرت به اوکراین بهتر است اطلاعاتی راجب آن کشور را به دست بیاورید.

در حال حاضر اوکراین میان دانشجویان محبوبیت زیادی دارد و دانشگاه های اوکراین در سال 2021 جزو بهترین دانشگاه های جهان محسوب می شود. رشته های تخصصی پزشکی و دندان پزشکی تحت عنوان MBBC/MD به متقاضیان ارائه می شود. اگر دانشجو موفق به تحصیل در اوکراین و دریافت مدرک شود می تواند به راحتی در کشورهای اروپایی مشغول به کار شوند.

به طور معمول دوره های پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین بین 5تا 8 سال است. دانشجویان رشته های تخصصی تنها با داشتن نامه پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی می توانند در اوکراین تحصیل کنند و نیازی به آزمون ورودی نیست.

در حال حاضر محبوب ترین رشته های پزشکی MBBC  شامل موارد زیر است : پزشکی عمومی / پزشکی اطفال / داروسازی / دندان پزشکی و پزشک جراح می باشد.

تعدادی از دانشگاه های پزشکی اوکراین

دانشگاه ملی اوژگورد / دانشگاه ملی پزشکی بوگامولتس / دانشگاه ملی پزشکی دانیلو هالیت اسکای لویو/ دانشگاه ملی پزشکی ایوانو فرانکیشف / دانشگاه ملی پزشکی خارکف (دانشگاه کارازین خارکف) / دانشگاه ملی پزشکی دونتسک / دانشگاه ملی پزشکی در اودسا / دانشگاه ایالتی پزشکی بوکووینیان / آکادمی پزشکی دولتی دنیپروپتروفسک / آکادمی دندانپزشکی پزشکی اوکراین / دانشگاه ایالتی پزشکی زاپوروژی

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین
تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین

دانشگاه ایالتی پزشکی اودسا اوکراین

این دانشگاه اولین دانشگاه آموزش پزشکی به زبان انگلیسی می باشد که در سال 1996 تاسیس شد. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم پزشکی اوکراین است و عضو انجمن اروپایی و بین المللی دانشگاه ها و رهبر اصلاحات آموزش پزشکی در اوکراین است. این دانشگاه در حدود 4000 دانشجو می باشد، که از جمله 1200 نفز از دانشجویان این دانشگاه خارجی هستند و از 52 کشور جهان برای تحصیل پزشکی در اوکراین ثبت نام می کنند.

دانشگاه پزشکی بوگامولتس

این دانشگاه قدمتی 176 ساله دارد و نام آن برگرفته از روان شناس معروفAlexander A. Bogomolets که بعد از در گذشتش به پاس تشکر از زحماتش نامش را روی آن دانشگاه گذاشتند. امروزه دانشگاه پزشکی بوگامولتس اوکراین بواسطه ارائه آموزش و پژوهش با کیفیت و رده بالای علمی و خروج دانشجویان برجسته و ممتاز یکی از بهترین دانشگاه‌های پزشکی در سطح کشور اوکراین به شمار می‌آید.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین و مدارک لازم برای پذیرش

شرایط تحصیل در رشته دندانپزشکی در اوکراین مانند شرایط تحصیل در رشته پزشکی در اوکراین است و شخص می بایست مدارک و شرایط زیر را داشته باشد.

مدرک دیپلم 12 ساله با هر نمره و معدلی ( شرط معدل برای تحصیل پزشکی در اوکراین وجود ندارد ) اگر معدل خیلی پایین باشد می بایست دوره مقدماتی را بگذرانید.

نیاز به ارائه مدرک زبان نیست.

شرایط سنی تحصیل پزشکی در اوکراین وجود ندارد.

متقاضی می بایست دروس زیست شناسی، فیزیک و شیمی را خوانده باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/14
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823