مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل موسیقی در اوکراین

شرایط گذراندن دوره پاتفک هنر تحصیل موسیقی در اوکراین : جهت ورود به دانشگاه های رشته هنر دانشجویان باید یک دوره پاتفک به زبان های اوکراینی و یا انگلیسی بگذرانند. بعد از قبولی در امتحان پایانی دوره پاتفک دانشجویان باید در امتحان ورودی دانشگاه های…


تحصیل در اکراین

شرایط گذراندن دوره پاتفک هنر

تحصیل موسیقی در اوکراین : جهت ورود به دانشگاه های رشته هنر دانشجویان باید یک دوره پاتفک به زبان های اوکراینی و یا انگلیسی بگذرانند. بعد از قبولی در امتحان پایانی دوره پاتفک دانشجویان باید در امتحان ورودی دانشگاه های هنر شرکت کنند و در صورت قبولی در امتحان می توانند وارد دانشگاه هنر در رشته مورد نظر خود بشوند.

معرفی دانشگاه های هنر در شهر کی یف

_ دانشگاه ملی فناوری و طراحی کیف اوکراین

_ دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف اوکراین ( مورد تأیید وزارت علوم و تحقیقات ایران )

دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف 

آکادمی ملی موسیقی چایکوفسکی در سال ۱۹۱۳ میلادی تاسیس شد و در ابتدا هنرستان موسیقی کیف نامگذاری گردید و در تاسیس این دانشگاه موسیقی دانان بزرگ روسی مانند روبینشتین، چایکوفسکی، رحمانینوف، گلازونوف و استاد مجرب و مدیر چندین ساله هنرستان پوخالسکی شرکت داشته است.

متخصصین بسیاری با شهرت های جهانی از این مرکز فارغ التحصیل شده اند. در کشور اوکراین ۳۸ مرکز و موسسه آموزش موسیقی فعالیت دارند که در این بین ۳۳ موسسه دارای رتبه ارزشیابی رده ۱-۲ بوده و ۵ موسسه رتبه ۳-۴ کسب کرده اند.

تحصیل موسیقی در اوکراین
تحصیل موسیقی در اوکراین

دانشجویانی که قصد دارند در این دانشگاه حضور یابند باید دوره پاتفک هنر را در دانشگاه شفچنکو به زبان اوکراینی بگذرانند.در دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف تمامی رشته های مربوط به موسیقی و سبک های کلاسیک و مدرن، تمامی شاخه های اصلی و فرعی موسیقی و تمامی گرایشات مرتبط در دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف تدریس می شود.

شرایط ورود به دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف اوکراین

دانشجویان متقاضی تحصیل در اوکراین دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف ابتدا باید دوره پیش دانشگاهی هنر را به زبان اوکراینی برای رشته های موسیقی و زبان روسی برای سایر رشته ها در دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف بگذرانند.

دانشجویان باید به صورت بیسیک بتوانند با یکی از ساز های موسیقی کار کنند، دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف اوکراین امتحان ورودی دارد و دانشجویان متقاضی تحصیل در رشته های هنر و موسیقی دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف باید برای ورود به دوره های مرتبط با موسیقی این امتحان را قبول شوند.

شرایط امتحان به این صورت می باشد که دانشجو قبل از امتحان ورودی با کمک استاد راهنما باید قطعه ای را به مدت ۲۰ دقیقه تک نوازی کند، در صورت که دانشجو در این امتحان موفق شود می تواند به دانشگاه موسیقی چایکوفسکی کیف اوکراین ورود کند.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/12/16
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

یک دیدگاه برای “تحصیل موسیقی در اوکراین”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823