مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل رایگان در اوکراین

تحصیل در اوکراین تحصیل رایگان در اوکراین : بزرگترین کشور اروپایی بعد از روسیه اوکراین هست. تحصیل در اوکراین به زبان انگلیسی و اوکراینی می باشد. در حال حاضر 76 هزار دانش جوی بین المللی در اوکراین مشغول به تحصیل هست و چون اوکراین عضو…


unnamed file 2 -ره پویان عدالت

تحصیل در اوکراین

تحصیل رایگان در اوکراین : بزرگترین کشور اروپایی بعد از روسیه اوکراین هست. تحصیل در اوکراین به زبان انگلیسی و اوکراینی می باشد. در حال حاضر 76 هزار دانش جوی بین المللی در اوکراین مشغول به تحصیل هست و چون اوکراین عضو اتحدایه اروپا نمی باید از قوانین جدایی برای اقامت برخوردار است.

بهترین دانشگاه های اوکراین

دانشگاه ملی کارازین خارکف اوکراین /  دانشگاه ملی تاراس شفچنکو کی یف / دانشگاه ملی تکنیکال اوکراین / دانشگاه دولتی سومی / دانشگاه ملی واسیل استوس دونتسک

دانشگاه کارازین خارکف اوکراین

این دانشگاه یکی از دانشگاه های قدیمی اوکراین هست که در سال 1804 تاسیس شد .شما در این دانشگاه امکان تحصیل به زبان انگلیسی و اوکراینی را دارید و همچنین این دانشگاه مورد تایید اروپا- آمریکا و کانادا هست و دانشجو این امکان را دارد در هنگام تحصیل برای دیگر کشورها انتقالی بگیرد.دانشگاه کارازین شامل 21 دانشکده می باشد و دانشکده پزشکی آن از بزرگترین موسسه های علمی اوکراین می باشد.

دانشگاه ملی تاراس شفچنکو کی‌یف

این دانشگاه در سال 1834 در پایتخت اوکراین با نام ولادمیر مقدس تاسیس شد و بعدها نام آن تغییر کرد.در این دانشگاه 14 رشته برای مقطع کاردانی -55 رشته برای مقطع لیسانس و 98 رشته برای مقطع کارشناسی ارشد در نظر گرفته است.در حال حاضر این دانشگاه در حال تبادل 40 هزار دانشجو با کشورهای دنیا می باشد و این کار باعث بهبود رابطه این دانشگاه با دیگر دانشگاه های جهان می شود.

تحصیل رایگان در اوکراین
تحصیل رایگان در اوکراین

مقاطع تحصیلی در اوکراین

پیش از دانشگاه  : ابتدایی – راهنمایی – متوسطه

مقاطع دانشگاهی : کارشناسی – کارشناسی ارشد – دکترا

کارشناسی : این دوره 4 ساله است که فرد باید دیپلم خودش را دریافت کرده باشد و تحصیل به زبان انگلیسی و اوکراینی صورت می گیرد.

کارشناسی ارشد : دوره کارشناسی ارشد در اوکراین 2 ساله می باشد. تحصیل به دو زبان اوکراینی و انگلیسی انجام می شود و افراد اگر قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند باید مدرک زبان آنها بالای6 تا 6.5 باشد.

دکترا : برای دانشجویان این مقطع حقوق ماهیانه 2 هزار دلار در نظر گرفته شده است.

مزایای مهاجرت تحصیلی به اوکراین

بدون نیاز به مدرک زبان

بدون آزمون ورودی سخت

استندارد های زندگی اروپایی در اوکراین

ارزان ترین کشوراروپایی

دوره های مورد تایید جهانی

امکان کار هنگام تحصیل

برخورداری از بیمه پزشکی

امکان برخورداری از مراکز ورزشی

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/07
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823