مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل در رشته های هنر در اوکراین

دانشگاه های هنر در اوکراین تحصیل در رشته های هنر در اوکراین : دانشگاه‌ها و موسسات هنری دراین کشور همانند دیگر کشورها عموماً درحوزه ی فرهنگ هنر و موسیقی فعالیت می‌کنند. اغلب دانشگاه‌ها نیز تمایل دارند که موسسات‌شان در چند رشته‌ی مختلف فعالیت کنند که…


تحصیل موسیقی در اوکراین

دانشگاه های هنر در اوکراین

تحصیل در رشته های هنر در اوکراین : دانشگاه‌ها و موسسات هنری دراین کشور همانند دیگر کشورها عموماً درحوزه ی فرهنگ هنر و موسیقی فعالیت می‌کنند. اغلب دانشگاه‌ها نیز تمایل دارند که موسسات‌شان در چند رشته‌ی مختلف فعالیت کنند که به ‌این ترتیب بتوانند میزبانی از انواع گروه‌های تخصصی و افراد علاقه‌مند به تحصیل در اوکراین را بر عهده گیرند. از دانشگاه های این کشور که در زمینه رشته های هنری فعلیت دارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دانشگاه هنر چایکوفسکی

ااین دانشگاه امتحان ورودی برای دوره های موسیقی دارد،معمولا امتحان به صورت ۲۰ دقیقه تک نوازی می باشد شهریه این دانشگاه بسته به دوره انتخابی سالی12000 دلار می باشد،هزینه خوابگاه بسته به کیفیت ساختمان خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار می باشد. این دانشگاه فقط به زبان روسی و اوکراینی دروس را ارائه میدهد.

دانشگاه فرهنگ و هنر کیف

شهریه دانشگاه سالیانه بین 3000 تا 3500 دلار بسته به نوع رشته،فط به زبان روسی و اوکراینی ارائه می شود. خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار بسته به کیفیت خوابگاه.

تحصیل در رشته های هنر در اوکراین
تحصیل در رشته های هنر در اوکراین

دانشگاه سینما و تاتر کیف

شهریه دانشگاه سالیانه بین 2000 تا 3000 دلار بسته به نوع رشته،فط به زبان روسی و اوکراینی ارائه می شود. خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار بسته به کیفیت خوابگاه

دانشگاه طراحی و دیزاین کیف

دانشگاه طراحی و دیزاین کیف: شهریه دانشگاه سالیانه بین 2000 تا 2700 دلار بسته به نوع رشته،خوابگاه ماهیانه بین 30 تا 100 دلار بسته به کیفیت خوابگاه

مزایای تحصیل در رشته های هنر در اوکراین

تحصیل در رشته های هنر در اوکراین یکی از پر طرفدارترین رشته های تحصیلی در اوکراین است. اوکراین با داشتن دانشگاه های همچون دانشگاه ملی چایکوفسکی که دارای رنکینگ خوبی در زمینه موسیقی می باشد پذیرای دانشجویان علاقهمند به موسیقی از سراسر دنیا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی و حضوری با مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1396/01/05
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

یک دیدگاه برای “تحصیل در رشته های هنر در اوکراین”

  • rezvan

    سلام وقت بخیر
    برای ادامه تحصیل در رشته معماری باید از دانشگاه های فنی اوکراین اقامت بگیریم یا دانشگاه های هنر هم این رشته رو ارائه میکنند ؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823