مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل در اوکراین و اخذ یزای تحصیلی

شرایط برگذاری دوره های پادفک تحصیل در اوکراین : دوره پادفک شامل دو ترم می باشد که ترم یک، آموزش زبان روسی و ترم دو، آموزش دروس پایه به زبان اوکراینی یا انگلیسی است. همچنین دوره پادفک به عنوان دوره پیش دانشگاهی در این کشور…


اقامت اوکراین از روش تحصیل در اوکراین

شرایط برگذاری دوره های پادفک

تحصیل در اوکراین : دوره پادفک شامل دو ترم می باشد که ترم یک، آموزش زبان روسی و ترم دو، آموزش دروس پایه به زبان اوکراینی یا انگلیسی است. همچنین دوره پادفک به عنوان دوره پیش دانشگاهی در این کشور شناخته می شود.

متقاضیانی که قصد دارند تحصیلات خود را به زبان انگلیسی یا اوکراینی در کشور اوکراین سپری نمایند، بایستی در دوره های پادفک شرکت نمایند. دوره های پادفک از اوایل شهریور تا خرداد سال بعد آن برگذار می شوند و شهریه پادفک بین 3000 تا 6000 دلار است.

دانشگاه هنر چایکوفسکی

آکادمی ملی موسیقی چایکوفسکی در سال ۱۹۱۳ میلادی تاسیس شد. در تاسیس این دانشگاه موسیقی دانان بزرگ روسی مانند روبینشتن، چایکوفسکی، رحمانیدوف، گلازونوفو استاد مجرب و مدیر چندین ساله هنرستان پوخالسکی شرکت داشته اند.

می توان گفت متخصصین بسیاری با شهرت های جهانی از این مرکز فارغ التحصیل شدند. در کشور اوکراین ۳۸ مرکز و موسسه آموزش موسیقی فعالیت دارند که در این بین ۳۳ موسسه دارای رتبه ارزشیابی رده ۲-۱ بوده و ۵ موسسه رتبه ۴-۳ کسب کرده اند.

برای ورود به این دانشگاه شما ملزم هستید که در امتحان ورودی قبول شوید. معمولا در رشته موسیقی، امتحان به صورت ۲۰ دقیقه تک نوازی می باشد. ارائه دروس به زبان انگلیسی و اوکراینی امکانپذیر است.

تحصیل در اکراین
تحصیل در اکراین

دانشگاه طراحی و دیزاین کیف

دانشگاه پلی تکنیک کیف” رتبه 38 در EECA  است. یکی از معتبرترین دانشگاههای کشور اوکراین محسوب می شود. این دانشگاه  به بیش از ۲۶،۰۰۰ دانش آموزان از ۵۷ کشور جهان است که در سال 1930 تاسیس شده است و دانشکده های تشکیل دهنده این دانشگاه شامل طراحی، تکنولوژی تجهیزات فنی صنایع سبک، تکنولوژی شیمیایی و غیره بوده که درآنها می توان به صورت حضوری، غیر حضوری و مجازی تحصیل نمود.

طراحی لباس، طراحي مبلمان،تئوری و تاریخ طراحی، طراحی و فن آوری کفش، الیاف طبیعی و مصنوعی، طراحی و فن آوری پارچه و تریکوناژ، فن آوری صنعت نساجی، سیستم های الکترونیکی، فن اندازه گیری، کیفیت و استاندارد، علوم اقتصادی، بازاريابي، تجارت، حسابداري از دیگر رشته های این دانشگاه است.

 

ویزای تحصیلی اوکراین

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت اکراین در ایران، برای اخذ ویزای تحصیلی اوکراین شامل موارد ذیل است:

  • ارائه نامه پذیرش دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر در کشور اکراین
  • ارائه اصل و ترجمه سوابق تحصیلی و ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی که به
  • تاییدیه اسناد رسمی و وزارت امور خارجه ایران رسیده باشد
  • ارائه پاسپورتی که از اعتبار آن حداقل یک سال مانده باشد به همراه مدارک شناسایی برای دریافت ویزای تحصیلی اکراین
  • ارائه گواهی تمکن مالی جهت اثبات استطاعت مالی در پرداخت هزینه های زندگی و تحصیلی در کشور اکراین
  • گواهی صحت سلامت و ارائه ترجمه آن به سفارت اکراین در ایران.
  • گواهی سلامت جواب آزمایش ایدز و هپاتیت
تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/05/20
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823