مشاوره و ارزیابی رایگان!

تحصیل در اوکراین رایگان

تحصیل در اوکراین تحصیل در اوکراین رایگان : کشور اوکراین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپا می باشد. تحصیل در اوکراین به دو زبان انگلیسی و اوکراینی امکان پذیر می باشد . نام کشور اوکراین در کشور هایی به چشم میخورد که هر ساله…


unnamed file 8 -ره پویان عدالت

تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین رایگان : کشور اوکراین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپا می باشد. تحصیل در اوکراین به دو زبان انگلیسی و اوکراینی امکان پذیر می باشد . نام کشور اوکراین در کشور هایی به چشم میخورد که هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل به اوکراین می روند.

مزایای تحصیل در اوکراین رایگان

امکان تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین وجود دارد .

25 دانشگاه اوکراین در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت می باشد .

هزینه پایین تحصیل و زندگی .

امکان کار دانشجویی در هنگام تحصیل وجود دارد .

وجود فرهنگ غنی .

فرایند درخواست ساده و اخذ پذیرش راحت از دانشگاه های پزشکی اوکراین .

ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بسیار عالی .

امکان برخورداری از سالن های ورزشی به طور رایگان .

ارائه خوابگاه هایی با کیفیت و مناسب به دانشجویان .

دریافت اقامت دائم اوکراین بعد از اتمام تحصیل .

تحصیل در اوکراین رایگان
تحصیل در اوکراین رایگان

نحوه درخواست ویزای تحصیلی اوکراین

متقاضیان تحصیل در اوکراین جهت دریافت پذیرش از دانشگاه اوکراین اقدام کنند . دانشگاه های اوکراین دانشجو جذب می کنند یعنی دانشجویان باید به صورت آنلاین با دانشگاه مرتبط شوند . دریافت پذیرش مدارکی همانند مدرک زبان ، سوابق تحصیلی ، توصیه نامه و انگیزه نامه لازم است .

برای کسب ویزای دانشجویی اوکراین شما باید اقدامات لازم را انجام داده، فرم مربوطه به همراه مدرک مشخص اعلام شده را تحویل سفارت دهید تا بتوانید ویزا را دریافت نمایید. لازم به ذکر است با دریافت ویزای اوکراین  شما می توانید ضمن داشتن اقامت کوتاه مدت، برای اقامت بلند مدت نیز اقدام کنید. ویزای تحصیلی اوکراین به شما امکان بهره مندی از مزایا فوق العاده این کشور و تحصیل در معتبر ترین دانشگاه های اوکراین را فراهم  کند. لازم به ذکر است افراد قبل از اقدام باید بدانند برای تحصیل با ویزای اوکراین دو حالت وجود دارد؛ در راه اول شما باید پس از ورود یک سال به آموزش زبان بپردازید و سپس وارد یکی از 440 دانشگاه معتبر این کشور شوید. در راه دوم اما اگر سطح زبان شما بالا باشد بدون نیاز به ارائه مدرک زبان می توانید وارد دانشگاه شده و به آسانی به تحصیل خود ادامه دهید.

ویزای همراه اوکراین

پس از آن که با یکی از روش های ثبت شرکت و یا تحصیلی اقامت موقت اوکراین را داشتید می توانید برای خانواده و فرزندان زیر 18 سال خود نیز اقدام به دریافت ویزای همراه کنید. پس از آن که همراهی شما وارد خاک اوکراین شد می تواند از طریق اقامت سرپرست خانواده اقدام به دریافت اقامت موقت نماید.در این میان کارشناسانان ما در ره پویان عدالت ویزا می توانند همراه شما بوده و مشاوره لازم را به شما و عزیزانتان ارائه دهند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کشور اوکراین عبارت است از 

گواهی بهداشت عمومی

عکس

بلیط هواپیما

فرم درخواست ویزا

پاسپورت بین المللی

نامه پذیرش از دانشگاه

تمکن مالی

تهدنامه مالی حامی

تحصیل در اوکراین رایگان
تحصیل در اوکراین رایگان

ارزان ترین دانشگاه های اوکراین

دانشگاه ملی ولدیمیر دال اوکراین شرقی = این دانشگاه در شهر لوگانسک واقع شده است ، با توجه به این مساله که تعداد دانشجویان این کشور کم شده است اما همچنان یکی از دانشگاه های برجسته اوکراین می باشد .

دانشگاه ملی اوژورود = دانشگاه ملی اوژورود با ریشه های خود به اتحاد جماهیر شوروی، یکی از برترین دانشگاه های دولتی اوکراین باقی مانده است . در حال حاضر در این دانشگاه حدود13000 نفر دانشجو در حال تحصیل هستند .

دانشگاه ایالتی سومی =این دانشگاه ارزان قیمت در اوکراین شامل 6 موسسه است که در موضوعات مختلف از جمله حقوق، اقتصاد و مطالعات پزشکی متمرکز هستند .

هزینه و شهریه دانشگاه های پزشکی اوکراین

شهریه دانشگاه های جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین نسبت به دیگر دانشگاه ها متفاوت می باشد، برای مثال

مبلغ شهریه برای گرایش پزشکی به زبان انگلیسی در اوکراین 3500 تا 5000 دلار و گرایش پزشکی به زبان اوکراینی یا روسی 2500 تا 3500 دلار می باشد مبلغ شهریه برای گرایش دندانپزشکی به زبان انگلیسی 3600 تا 5000 دلار و گرایش دندانپزشکی به زبان اوکراینی یا روسی 2500 تا 3400 دلار می باشد

مبلغ شهریه برای گرایش داروسازی اوکراین به زبان انگلیسی 2800 تا 3500 دلار و گرایش داروسازی به زبان اوکراینی یا روسی 2300 تا 3000 دلار می باشد.

حق کار

هر یک از دانشجویان در اوکراین برای تامین مخارج دانشگاهی خودشان نیاز به کار دارند . دانشجویان برای کار نیاز به مجوز اداره کار و پلیس اوکراین دارند . دانشجویان در حین تحصیل در اوکراین در مقطع لیسانس و فوق لیسانس می توانند در هفته 10 تا 20 ساعت کار کنند و همنطور در دوره دکترا می توانند 30ساعت بصورت هفتگی کار کنند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ دلار به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی می تواند بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/12
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823