مشاوره و ارزیابی رایگان!

بهترین مزایای تحصیل در اوکراین

مزایای تحصیل در اوکراین بهترین مزایای تحصیل در اوکراین : یکی از کشورهایی که مردم برای زندگی و تحصیل آن را انتخاب می کنند اوکراین است.اوکراین از لحاظ رنک در لیست 185 جهانی در رتبه 88 قرار دارد. این کشور در همسایگی کشورهای با سطح…


unnamed file 8 -ره پویان عدالت

مزایای تحصیل در اوکراین

بهترین مزایای تحصیل در اوکراین : یکی از کشورهایی که مردم برای زندگی و تحصیل آن را انتخاب می کنند اوکراین است.اوکراین از لحاظ رنک در لیست 185 جهانی در رتبه 88 قرار دارد. این کشور در همسایگی کشورهای با سطح کیفیت متوسطی چون: روسیه، لهستان، رومانی، مجارستان و اسلووکی قرار دارد.زبان این کشور اوکراینی و روسی هست و پایتخت آن شهر کی یف هست.

دسترسی به برنامه‌ های متنوع با سطح کیفی نسبتا خوب

پرداخت شهریه بسیار ناچیز و دسترسی آسان به خدمات دولت اوکراین

هزینه زندگی و اجاره آپارتمان کوچک در اوکراین و در شهر برگزیده شما، نیز بسیار کم است.

25 دانشگاه اوکراین مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات فناوری ایران هستند.

امکان اشتغال در هنگام تحصیل

تبادل دانشجویان با دانشجویان کشور های دیگر از جمله آلمان / انگلستان / سوئد و …

سیستم حمل و نقل اوکراین به عنوان یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل در اروپا شناخته می شود

فرصتهای شغلی زیادی بعد از فارغ التحصیلی در اوکراین وجود دارد

تحصیل در مدارس اوکراین

سیستم آموزشی اوکراین به چهار قسمت تقسیم می شود : آموزش ابتدایی، متوسطه ابتدایی، متوسطه ارشد و تحصیلات تکمیلی. برنامه درسی مدرسه شامل کلاس های زبان اوکراینی، ادبیات اوکراینی، زبان خارجی، ادبیات جهان، تاریخ اوکراین، تاریخ جهان، جغرافیا، جبر، هندسه، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، تربیت بدنی، موسیقی، هنر، محیط زیست و اموزش اجتماعی است.در مدارس به فعالیت هایی مثل شطرنج / کاراته / نمایش / ترانه های محلی و … می پردازند.

بهترین مزایای تحصیل در اوکراین
بهترین مزایای تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین در مقطع کارشناسی

به منظور کسب مدرک لیسانس از مدیریت کسب و کار (BBA)، باید به طور معمول در یک مطالعه تمام وقت چهار ساله ثبت نام کنید و تمرکز خود را در یک تجارت خاص قرار دهید. مدرک لیسانس در زمینه‌های مختلف تحصیلی شامل هنر، تجارت، مهندسی و فناوری، حقوق، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم زیستی و زندگی و علوم طبیعی است. در هر یک از این رشته‌های تحصیلی، تخصص‌های عملی فراوانی در رشته‌های خاص در دسترس است.

تحصیل مقطع فوق لیسانس

تحصیل در این مقطع حدود 2 سال طول میکشد . دانشجویان می توانند به دو زبان  انگلیسی و روسی ادامه  تحصیل بدهند. دانشجویان این مقطع در کشور اوکراین اجازه کار از 15 تا 40 ساعت در هفته با توجه به افر شغلی دارا خواهند بود به این صورت که بعد از شروع به تحصیل با یافتن کار مناسب نامه ای از کارفرما دریافت کرده و برای اجازه کار از سازمان مهاجرت اوکراین اقدام میکنند.

تحصیل در مقطع دکتری

تحصیل در این مقطع 3 تا 4 سال طول میکشد و دانشجویان اجازه دارند در هفته بین 15 تا 40 ساعت کار کنند. مقطع دکتری به صورت Paid Position  می باشد که دانشجوی دکتری برای انجام اموری مانند تدریس در کلاس مبلغی به عنوان کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند که ممکن است برابر با مقدار شهریه تحصیلی ترمیک و یا حتی فراتر از آن باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/21
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823