مشاوره و ارزیابی رایگان!

انواع ویزای بلغارستان 2022👌

بلغارستان یکی از مملکت های ارزان‌ اروپایی شناخته‌ می‌شود که فرهنگی بی‌نیاز و آثار‌های‌ باستانیِ باارزشی داراست . افزون‌بر کم‌هزینه‌بودنِ نقل‌مکان به این کشور ، بازدید از صوفیه از دیگر فواید خرید ویزای بلغارستان معرفی می‌شوند . عطر خوش‌ گل‌های‌ رز در جای‌جای این دیار…


Banner 3 19 -ره پویان عدالت

بلغارستان یکی از مملکت های ارزان‌ اروپایی شناخته‌ می‌شود که فرهنگی بی‌نیاز و آثار‌های‌ باستانیِ باارزشی داراست . افزون‌بر کم‌هزینه‌بودنِ نقل‌مکان به این کشور ، بازدید از صوفیه از دیگر فواید خرید ویزای بلغارستان معرفی می‌شوند . عطر خوش‌ گل‌های‌ رز در جای‌جای این دیار به شامه می‌رسد و عطر و ادکلن‌های مشهور آن طرفداران زیادی دارا است .

همچنین‌ جایگاه های شغلی در بلغارستان و شرایط تحصیل‌ کم‌قیمت در این منطقه سبب ازیاد جمعیت توریستان گشته است . به‌این‌مناسبت چنانچه شما همچنین میل آشنایی با کیفیت ویزای توریستی بلغارستان برای ایرانیان و همچنین‌ نرخ ویزای بلغارستان دارید در ادامه‌ با رهپویان عدالت همراه باشید .

انواع ویزای بلغارستان

 

در این قسمت از مطلب به توضیح جامع و کاملی از انواع‌ ویزای بلغارستان خواهیم پرداخت و شما را با مدت‌ زمان اعتبار‌ و تردد هرکدام آشنا می‌کنیم .

ویزای ترانزیت بلغارستان (نوع A) : این ویزا را با عنوان ویزای فرودگاهی بلغارستان هم می‌شناسند . شما با اخذ این ویزا‌ قادر خواهید بود در فرودگاه این کشور‌ عبورومرور بکنید و از راه بلغارستان به مقصد‌ موردنظر‌ خودتان عزیمت کنید . توجه داشته باشید که با دریافت ویزای بلغارستان ترانزیت ، جواز ورود‌ و گردش در کشور را نخواهید داشت .

ویزای کوتاه مدت‌ بلغارستان (نوع C) : کلیه ویزاهای موقتِ: ویزای کاری بلغارستان ، ویزای توریستی بلغارستان (ویزای گردشگری بلغارستان) و حتی ویزای تجاری بلغارستان ، از نوع C شناخته می‌شوند . پس اگر هدف گردش در این شهر و بازدید از خانه های فوق‌العاده‌ی آن را دارید؛ می‌توانید مبلغ ویزای بلغارستان را پرداخت کنید‌ .

آن‌گاه سفر خود‌ را به آسانی شروع کنید . همچنین اگر دارای پیشنهاد شغلی در این مملکت می باشید ، ویزای کار در بلغارستان بهترین انتخاب شما هست . همگی این ویزا‌ها‌ کوتاه مدت بوده‌ و معمولا در غالب‌ پکیجهای تور‌ 8 روزه صادر می‌شوند .

همچنین برای فعالیتهای تجاری در بلغارستان می‌توانید برای اخذ ویزای بلغارستان مولتی اقدام‌ بکنید .

اعتبار‌ این ویزا یک ساله می باشد و به شما اجازه‌ی اقامت بیشتری را می‌دهد .

ویزای طولانی مدت بلغارستان (نوع D) : درصورتی‌که خواهان کار در بلغارستان یا تحصیل در بلغارستان بودید و نمی‌خواهید برای مدت زمان 1 یا 3 ماهه در این مملکت سکونت داشته باشید؛ ویزای نوع D را تعیین کنید .

همانطور که از اسم آن پیداست شرایط‌ ویزای بلغارستان برای توریستان و مسافرانی که هدف اقامت‌ طولانی مدت‌ یا حتی دائم در این سرزمین را دارند؛ نوع‌ D شناخته‌ می گردد . (ویزای آموزشی بلغارستان همان ویزای دانشجویی بلغارستان می باشد .)

بیشتر بخوانید : اقامت ازدواج اوکراین – مهاجرت به اوکراین از روش ازدواجی

پس از شناسایی انواع ویزای بلغارستان ، تصمیم داریم شما را با گروه‌بندی دیگری که براساس مقیاس رفت‌وآمد در این سرزمین خواهد بود آشنا کنیم :

ویزای یک مرتبه ورود بلغارستان : با این ویزا تنها مجوز یک دفعه ورود و خروج‌ از این کشور را دارید که به‌صورت ویزای 30 روزه‌ یا 90 روزه صادر می‌شود . با گرفتن این ویزا‌ قادر‌ خواهید بود فقط یک بار وارد سرزمین شده و از آن خارج شوید . بنابراین اگر احتیاج به تعداد‌ بیشتری ورود‌ به شهر را دارید خوب تر است به سراغ ویزای مولتی بلغارستان بروید .

ویزای چند بار ورود‌ بلغارستان : با این ویزا مجوز چند بار ورود و خروج از شهر را دارید و می‌توانید بیشتر از یک دفعه وارد بلغارستان شوید . به‌عنوان نمونه ویزای مولتی بلغارستان به شما امکان این را می‌دهد که برای رفت‌وآمد در کشور‌ دچار مشکلات نباشید . مورد دیگر این که توجه داشته باشید که قیمت ویزای بلغارستان مولتی به‌طبع بیشتر‌از‌سایر ویزا‌های‌ یک بار‌ ورود ارزیابی می گردد .

شیوه اخذ ویزای بلغارستان

گرفتن ویزای بلغارستان برای ایرانیها دارای مراحل ابتدایی یکسانی‌ست که در این قسمت از مطلب به آن‌ها خواهیم پرداخت . ازاین‌رو تفاوتی نخواهد داشت که خواهان ویزای گردشگری بلغارستان باشید یا برای ویزای کاری بلغارستان اقدام‌ کنید . زیرا‌ برای گرفتن هرکدام از آن‌ها ملزم‌ به انجام‌ مرحله‌های پایین می باشید .

مرحله‌های مقدماتی اخذ ویزای بلغارستان 1400 :

انواع ویزای بلغارستان
دریافت فرم ویزای بلغارستان به‌صورت اینترنتی از موسسه رهپویان عدالت
تکمیل‌ فرم‌ موردنظر
پرینت فرم (فیزیکی ، چاپی)
امضا به وسیله متقاضی
جمع‌آوری‌ اسناد گفته‌ شده‌ در فرم (در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار میدهیم .)
در نهایت تحویل‌ اسناد به‌همراه فرم به موسسه رهپویان عدالت

مدرک‌های مورد نیاز‌ برای گرفتن ویزای بلغارستان

پس‌از آشنایی با شیوه گرفتن و شرایط‌ ویزای بلغارستان ، نوبت به آگاهی از مدرک‌های موردنیاز آن می‌رسد . متنوع‌بودن انواع ویزای بلغارستان موجب می‌شود‌ مدارک و حتی قیمت ویزای بلغارستان برای هرکدام تغییر‌ کند . ما هم در این قسمت از مطلب ، اسناد ویزای بلغارستان برای ایرانیها را معرفی خواهیم کرد که با عنوان ویزای بلغارستان ارزان‌ هم شناخته می‌شود .

شما پس از انجام مرحله‌های گفته‌شده‌ در قسمت قبل‌ ، می‌توانید مدارک ملزم برای ویزای توریستی را گردآوری کنید‌ و به موسسه رهپویان عدالت ارسال کنید .

مدارک‌ ضروری برای ویزای توریستی بلغارستان

فرم‌ تکمیل‌ شده‌ برای تقاضای خریداری ویزای بلغارستان
اصل گذرنامه با اعتبار‌ لااقل 7 ماه
کپی‌ صفحه‌ اول و دوم پاسپورت (در صورت‌ داشتن ویزای لیبل در پاسپورت خود‌ ، کپی‌ می‌بایست به صورت جداگانه‌ گرفته شود)
کپی تمام برگه های شناسنامه
گواهی‌ بانکی دست‌کم 20 میلیون تومان به همراه مهر‌ بانک و نام‌شخص‌ (به زبان انگلیسی)
گواهی‌ شغلی (ترجمه شده‌ به زبان انگلیسی)
2 قطعه‌ عکس‌ رنگی پرسنلی با طرح سفید‌ (3 .5*4 .5)
بلیت هواپیما‌ بلغارستان و واچر هتل (رفت و برگشت)

بیشتر بدانید : سرمایه گذاری در یونان 

فهرست قیمت‌ ویزای بلغارستان در ایران

از آنجایی که دریافت ويزاي بلغارستان براي ايرانيها دارای تردد و مدت اعتبار گوناگون است؛ قیمت هر کدام‌ با یکدیگر هم فرق می‌کند‌ . به‌عنوان مثال شرایط و هزینه ویزای توریستی بلغارستان با ویزای بلغارستان فوری یکسان نمی باشد و به همین سبب بر قیمتها نیز اثر‌ گذاشته می‌شود .

بنابراین چنانچه قصد اخذ ویزای بلغارستان 2021 (گرفتن ویزای تور‌ بلغارستان 1400) را دارید می‌توانید با پشتیبانی‌ موسسه رهپویان عدالت تماس‌ حاصل‌ فرمایید .

هزینه ویزای توریستی بلغارستان

همانطور که گفته شد قیمت ویزای بلغارستان برای هرکدام از انواع‌ آن گوناگون است و نمی‌توان هزینه‌ی ثابتی را برای همه آن ها معرفی‌ کرد‌ . لذا برای خبر از هزینه‌ ویزای بلغارستان (توریستی) قادر خواهید بود با پشتیبانی‌ موسسه رهپویان عدالت در تماس باشید . ناگفته نماند ویزای توریستی بلغارستان از پرطرفدارترین و رایج ترین ویزای بلغارستان شناخته‌ می‌شود و مظنه آن نیز‌ از سایر ویزاها ارزان تر است .

شرایط جدید‌ ویزای بلغارستان برای ایرانیان

شرایط‌ گرفتن و هزینه ویزای بلغارستان۲۰۲۱ (ویزای توریستی بلغارستان 1400) برای ایرانیان تفاوت‌ چندانی ندارد بلکه مراحل گرفتن آن مطابق موارد‌ گفته شده می باشد . ولیکن برای خبر از وضعیت دقیق آن قادر خواهید بود با موسسه رهپویان عدالت ارتباط بگیرید و از چگونگی آن در هر لحظه با اطلاع شوید .

مجدداً به خاطر داشته باشید که ویزای انفرادی صادر نمی‌شود و ویزای توریستی بلغارستان برای ایرانیان در غالب‌ تور‌ بلغارستان بوده است . به‌طور معمول مدت زمان‌ تور بلغارستان هم 8 روزه ارائه‌ می گردد .

5/5 - (22 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/20
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

4 دیدگاه برای “انواع ویزای بلغارستان 2022👌”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823