مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری

شرایط عمومی برای اخذ اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری : کشور اوکراین امروزه با ترقی های قابل ملاحظه  اقتصادی، فرصت‌های مناسبی را برایسرمایه گذاران از سایر کشور های خارجی  فراهم نموده است. درزمان های گذشته قسمت صنایع کشاورزی و فناوری اطلاعات…


اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری

شرایط عمومی برای اخذ اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری

اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری : کشور اوکراین امروزه با ترقی های قابل ملاحظه  اقتصادی، فرصت‌های مناسبی را برایسرمایه گذاران از سایر کشور های خارجی  فراهم نموده است. درزمان های گذشته قسمت صنایع کشاورزی و فناوری اطلاعات (IT) در کشور اوکراین رشد بسزایی داشته است. یکی  از بهترین روش های سرمایه گذاری در اوکراین ثبت شرکت در اوکراین همچنین بهترین روش مهاجرت به اوکراین از همین روش ثبت شرکت می باشد.

سرمایه گذاری در اوکراین به استفاده از مواردی که ذکر شد می تواند سبب دریافت اقامت دائم برای خود و خانواده‌تان باشد. همچنین می ‌توانید پس از گذشت زمان ۵سال از اقامت دائم از این طریق، پاسپورت اوکراین را نیز دریافت نمایید. برای گرفتن اقامت در کشور اوکراین از هر روشی که شما اقدام نمایید نیاز به محدودیت سنی نمی باشد و افراد با هر سن و سال می توانند به اوکراین مهاجرت کنند.

شرایط عمومی که برای اخذ اقامت اوکراین می باشد برای  تمامی کشورهاب دیگر هم مورد نیاز است، داشتن داشتن گواهی عدم سوء پیشینه و همچنین صحت و سلامت پزشکی از اولین شرایط برای گرفتن اقامت اوکراین است. اگر به دنبال سرمایه گذاری در اوکراین و گرفتن اقامت در کشور اوکراین هستین پس با ما همراه باشید و با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت وکلای ما شما را راهنمایید نمایند.

"<yoastmark

دلایل پیشنهاد سرمایه گذاری در کشور اوکراین :

جمعیت این کشور بالای ۴۰ میلیون نفر می باشد.حمل و نقل زمینی هزینه زیادی ندارد و گران نمی باشد. زبان مورد استفاده بین عامه مردم زبان روسی می باشد که شما با یادگیری این زبان در کشور اوکراین می توانید با سایر کشورهایی که زبان آن ها روسی می باشد مانند کشور روسیه ارتباط و بیزنس برقرارنمایید.
مردم اوکراین از لحاظ پوشش و مزاق خوراکی فرهنگی بسیار نزدیک به فرهنگ ایران دارند. سیستم اداری این کشور بسیار شبیه به کشورایران می باشد. در اوکراین کار های اداری از جمله اداره مالیات و بهداشت و…برای شما راحتتر از ایران خواهد بود.

بطور کامل تر می توان گفت که سرمایه گذاری در اوکراین مورد بسیار مناسبی می باشد اما در کنار آن خطر ها و ریسک هایی دارد که اگر از قوانین این کشور آگاهی و اطلاع کامل نداشته باشید ممکن است که شما تمام سرمایه تان را از دست بدهید. بنابراین برای اینکه به صورت مطمئن و ایمن این کار انجام شود.

حتما با مشاورین ما به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در اوکراین و یا کار در اوکراین و قوانین سرمایه گذاری در اوکراین و یا ثبت شرکت در اوکراین و یا اقامت اوکراین از طریق ازدواج و یا خرید ملک در اوکراین و در نهایت شرایط اخذ اقامت اوکراین مشاوره دریافت نمایید .

تماس باما
تماس باما

امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/07/20
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823