مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
امتیاز بده لطفا!

اقامت اوکراین از طریق خرید ملک

خرید ملک در اوکراین : اقامت اوکراین از طریق خرید ملک : قیمت آپارتمان در شهر کیف اوکراین معمولا بستگی به محل، سال ساخت، نزدیک بودن به مرکز شهر و متراژ آن متغیر می باشد. در شهر کیف به دلیل ساخت و سازهای فراوان که…


سرمایه گذاری و اخذ اقامت اوکراین

خرید ملک در اوکراین :

اقامت اوکراین از طریق خرید ملک : قیمت آپارتمان در شهر کیف اوکراین معمولا بستگی به محل، سال ساخت، نزدیک بودن به مرکز شهر و متراژ آن متغیر می باشد. در شهر کیف به دلیل ساخت و سازهای فراوان که در این چند سال اخیرانجام شده تمایل به خرید آپارتمان های نوساز بسیار بیشتر از آپارتمان های چندسال ساخت می باشد.

یکی از تفاوت های ساختمان سازی در اوکراین با ایران این است که در اوکراین مرحله نازک کاری انجام نمی شود و آپارتمان در مرحله سفت کاری بفروش می رسد که باعث می شود مالک به سلیقه و خواست خود قسمت های مختلف آپارتمان را طراحی نماید . قیمت فروش یک واحد آپارتمان در مرحله سفت کاری در هر مترمربع حدود ۴۵۰ -۵۵۰  دلار به فروش می رسد.

ساخت و ساز در اوکراین :

ساخت وساز در اوکراین در سال های اخیر رونق زیادی داشته و در کل اروپا بیشترین مقدار ساخت و ساز در کشور اوکراین بوده است. به دلیل ارزان بودن قیمت زمین ، عدم نیاز به فراهم کردن پارکینگ و یا انباری، امکان ساخت برج های با طبقات زیاد ، عدم نیاز به انجام مرحله نازک کاری و تمایل مردم به خرید واحدهای کوچک یا به اصطلاح اسمارت هاوس افراد زیادی را به سرمایه گذاری در بازارساختمان سازی  در اوکراین جذب نموه است.

به دلیل افزایش  ساخت وساز در اوکراین مشاغل مرتبط با ساختمان رونق زیادی داشته اند. یکی از این مشاغل معماران و طراحان داخلی می باشد این افراد مرحله نازک کاری را برای مالکان آپارتمان ها انجام می دهند که انجام  نازک کاری در اوکراین از متر مربعی  ۲۰۰  دلار شروع می شود.

اقامت اوکراین از طریق خرید ملک
اقامت اوکراین از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق خرید ملک

مشاوران ما درموسسه ره پویان عدالت برای سرمایه گذاری در اوکراین پیشنهاد ویژه ای داریم و آن این است که با خرید آپارتمان های کوچک (اسمارت هاوس) و اجاره دادن آن ها از اجاره ماهیانه  ۳۰۰  دلار به بالا بهره مند شوید. شما با خرید هر آپارتمان بعد از ۸۰-۱۰۰ ماه با دریافت اجاره ماهیانه کل مبلغ خرید آپارتمان را دریافت می کنید.

ضمن اینکه ارزش ملک شما هم رو به افزایش خواهد بود. همچنین با عضویت کشور اوکراین در حوزه شنگن در چند سال آینده قیمت آپارتمان روبه افزایش می باشد. با داشتن ویزای اوکراین شما میتوانید ملک بخرین و نیازی به داشتن اقامت نیست اما نکته حائز اهمیت این است که با داشتن اقامت دائم اوکراین امکان خرید آپارتمان بصورت اقساط  وجود دارد.

برای مثال یکی از کمپانی های بزرگ فعلی در شهر کیف با پرداخت ۱۲۰۰۰ دلاربه عنوان پیش پرداخت و ماهیانه ۵۰۰ دلار ظرف مدت ۲۴ ماه شما می توانید مالک یک آپارتمان در حال ساخت شوید. پس میتوان بطور قطع گفت که خرید آپارتمان در اوکراین بصرفه تر از اجاره کردن می باشد .

 

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823