مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

مهاجرت به اوکراین از روش تولد  اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند : امروزه بسیاری از افراد برای بالا بردن کیفیت زندگی خود اقدام به مهاجرت می کنند. اگر به فکر آینده فرزندتان هستند باید قبل از تولد فرزند خود به خوبی گزینه‌های مهاجرت را…


تولد فرزند در اوکراین

مهاجرت به اوکراین از روش تولد 

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند : امروزه بسیاری از افراد برای بالا بردن کیفیت زندگی خود اقدام به مهاجرت می کنند. اگر به فکر آینده فرزندتان هستند باید قبل از تولد فرزند خود به خوبی گزینه‌های مهاجرت را بررسی کنید و برای فرزندتان بهترین گزینه را انتخاب کنند.

یکی از بهترین راه‌ها اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند است . فرزند شما با داشتن پاسپورت دوم میتواند بدون دریافت ویزا به کشورهای زیادی سفر کند که این امکان برای افراد معمولی وجود ندارد‌. امکان زندگی در کشور دیگر و داشتن پاسپورت دوم ، آینده بهتری را برای فرزندتان تامین خواهد کرد .

همچنین فرزند متولد شده در خاک کشور اوکراین که از ابتدا دارای دو پاسپورت است ، میتواند حق شهروندی و پاسپورت سوم خود را به راحتی دریافت کند. همچنین علاوه بر فرزند ، پدر و مادر نیز می توانند به واسطه تابعیت و اقامت فرزند به دنیا آمده در کشور مورد نظر، خود نیز اقامت آن کشور را دریافت کنند.

قوانین اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد

والدین یا یکی از والدین در هنگام تولدش شهروند اوکراینی بوده اند.

در قلمرو اوکراین از اشخاص بدون تابعیت متولد شده باشد. قانونا در قلمرو اوکراین ساکن باشد.

خارج از اوکراین و از افراد بدون تابعیت متولد شود، که به طور قانونی و دایما در خاک اوکراین مقیم باشد . در ضمن ، تابعیت کشور دیگری را از طریق تولد اخذ نکرده باشد .

متولد اوکراین باشد. به یکی از والدین وضعیت پناهندگی در اوکراین اعطا شده باشد یا در اوکراین پناهجو باشد . تابعیت از طریق تولد از هیچکدام از والدین که پناهنده اوکراین شده اند، کسب نکرده باشد .

در اکراین از خارجی ها و اشخاص بدون تابعیت متولد شود . که قانونا مقیم و ساکن اوکراین باشد ، و تابعیتی از طریق تولد از هیچ یک از والدین خارجی اخذ نکرده باشد .

نوزاد پیدا شده در خاک اوکراین، که هر یک والدینش نامعلوم هستند .

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند
اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

طبق قانون چه افرادی می‌توانند تابعیت این کشور را از طریق تولد فرزند در اوکراین به دست آورند 

۱.   والدین یا یکی از والدین در زمان تولد فرزند، شهروند اوکراینی باشد .

۲.   اگر یکی از والدین به‌عنوان پناه‌جو در اوکراین باشد یا وضعیت پناهندگی در اوکراین به او اعطاشده باشد ، نمی‌تواند منجر به کسب تابعیت در این کشور گردد؛ زیرا فرزند باید خود در اوکراین متولدشده باشد.

۳.   در خاک اوکراین از خارجی‌ها و افرادی که بدون تابعیت هستند فرزند متولد شود. در این حالت نیز فرزند می‌تواند تابعیت کشور اوکراین را اخذ کند. درصورتی‌که قانوناً والدین مقیم و ساکن اوکراین باشند و از طریق هیچ‌یک از والدین به فرزند تابعیتی داده نشود .

۴.   تولد فرزند در اوکراین و پیدا شدن او در خاک این کشور، درحالی‌که هیچ‌یک از والدین آن معلوم نباشد .

۵.   خارج از اوکراین از افراد بدون تابعیت به دنیا آید . درحالی‌که این افراد به‌طور دائم و قانونی مقیم کشور اوکراین باشند . البته تولد در اوکراین درصورتی‌که تابعیت دیگری از طریق تولد به دست نیاورند، منجر به اخذ تابعیت این کشور می‌گردد .

مزایای تولد فرزند در اوکراین

اقامت در تمام کشورهای عضو EU

امکان به دست آوردن شرایط کار و زندگی در کل کشورهای اتحادیه اروپا

امکان مهاجرت والدین با ثبت بعدی اقامت دائمی

امکان برخورداری از تمامی امکانات درمانی و پزشکی در کل اروپا بعد از تولد فرزند در اوکراین

امکان سرمایه‌گذاری در تمام کشورهای عضو اتحادیه

آزادی سفر به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا

امکان افتتاح حساب در تمام کشورهای اروپایی

امکان به دست آوردن مراقبت‌های پزشکی و تحصیل رایگان برای فرزند

ویژگی های جمعیتی اوکراین

جمعیت این کشور 47.179.226 نفر می‌باشد. تقریبا 67% از جمعیت اوکراین را شهرنشینان تشکیل می دهند و بقیه جمعیت در مناطق روستایی زندگی می‌ کنند. تراکم جمعیت با توجه به آن که بیشتر نواحی صنعتی در شرق و جنوب شرقی اوکراین واقع شده‌اند، بیشتر است .

بیشترین نژاد ساکن در این کشور را نژاد اوکراینی(77.8%) تشکیل می دهد و بعد از آن بیشترین نژاد ساکن در اوکراین مختص به نژادهای روسی ، بلاروسی، مولداوی، تاتارهای کریمه ، بلغارها ، مجارها و دیگر کشورهای اروپای شرقی است.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/09
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823