مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین

اخذ ویزای کاری اوکراین اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین :اوکراین یکی از کشورهای اروپای شرقی است که مورد استقبال بسیاری از مهاجرین قرار گرفته اقامت کاری یکی از راههای گرفتن اقامت موقت در بسیاری از کشورهاست ولی در اغلب کشورها پروسه مهاجرت از…


ثبت شرکت در اوکراین

اخذ ویزای کاری اوکراین

اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین :اوکراین یکی از کشورهای اروپای شرقی است که مورد استقبال بسیاری از مهاجرین قرار گرفته اقامت کاری یکی از راههای گرفتن اقامت موقت در بسیاری از کشورهاست ولی در اغلب کشورها پروسه مهاجرت از طریق کاری و گرفتن اقامت بسیار پیچیده و طولانی است.

نکات مهم در مورد اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین

با داشتن کارفرمای اوکراینی متقاضی اقامت موقت یکساله دریافت میکند

اقامت موقت کاری در صورت تمدید مجوز کار تا 3 سال تمدید می شود

اقامت کاری اوکراین قابل تبدیل به اقامت دائم اوکراین نیست

برای گرفتن اقامت دائم اوکراین باید از طریق یکی از روشهای دیگر اقامت دائم را اخذ نمود

اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین
اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین

مهاجرت کاری به اوکراین

افراد معمولا برای دستیابی به شرایط بهتر زندگی از لحاظ امکانات رفاهی و تفریحی بیشتر واز همه مهمتر شرایط کاری و درآمد بهتر اقدام به مهاجرت کاری می نمایند.

مهمترین نکته در مورد مهاجرت کاری داشتن تخصص مورد نیاز در کشور مورد نظر می باشد. داشتن تخصص و تحصیلات کافی برای پیدا کردن کارفرما نقش مهمی را ایفا میکند.

بنابراین اولین مرحله برای مهاجرت کاری تحقیق در مورد تخصص های مورد نیاز هر کشور و پیدا کردن کشورهای که نیاز فرد را رفع نماید.

پروسه ی گرفتن اقامت کاری اوکراین

ابتدا باید یک کارفرما در اوکراین پیدا کنید .شما باید به عنوان یک متخصص در حوزه ی کاری خود به کارفرمایی با نیروی مورد نیاز تخصصتان نیازدارید.

ابتدا قبل از ورود شما به اوکراین پس از تایید کارفرما مبنی بر عضویت شما در شرکت خود برای گرفتن مجوز کار شما اقدام می شود.

پس از اخذ مجوز کار کارفرما باید محلی را به عنوان محل سکونت متقاضی معرفی نماید و نسبت به اخذ رضایت نامه محضری صاحب ملک مورد نظر اقدام نماید.

بعد از تکمیل مدارک ذکرشده توسط کارفرما. کارمند موظف به اخذ ویزای شرکتی از سفارت اوکراین در ایران یا هر کشور دیگری که متقاضی اقامت آنجا رادارد اقدام نماید.

این ویزا تقریبا 2 تا 3 هفته زمان میبرد. مدارک تنها از مرکز ویزا سنتر تحویل گرفته می شود. ویزای شرکتی نیاز به مصاحبه دارد که هدف اصلی از مصاحبه ویزای شرکتی پی بردن به دلیل شما برای کار در اوکراین و تخصص شما توسط کنسول  می باشد.

ویزای کاری اوکراین سه ماهه بوده و فرد طی این مدت باید وارد اوکراین شده و نسبت به گرفتن اقامت موقت یکساله خود اقدام نماید.

تماس باما
تماس باما
4/5 - (1 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1394/11/10
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

2 دیدگاه برای “اقامت اوکراین از روش کار در اوکراین”

  • میلاد

    واقعا اطلاعات خوب و کاملی از سایتتون به دست اوردم .خیلی وقته دارم درباره ی اوکراین تحقیق میکنم و اطلاعات سایت شما خیلی بهم کمک کرد تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823