مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت

مهاجرت  به اوکراین از روش ثبت شرکت در اوکراین : اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت : سرمایه گذاری در این کشور به دلیل شرایط اقتصادی مناسب، انتخاب خوبی برای سرمایه گذاران است. این کشور ، چهارمین کشور در دنیاست که بیشترین میزان تحصیلات را…


مهاجرت کاری به اوکراین

مهاجرت  به اوکراین از روش ثبت شرکت در اوکراین :

اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت : سرمایه گذاری در این کشور به دلیل شرایط اقتصادی مناسب، انتخاب خوبی برای سرمایه گذاران است.

این کشور ، چهارمین کشور در دنیاست که بیشترین میزان تحصیلات را دارد. بیش از %70 جمعیت این کشور با سواد و دارای تحصیلات متوسطه یا بالاتر هستند.

بزرگترین شهرهای اوکراین از جمله کیف و اودسا دارای چندین مراکز آموزشی معتبربوده که بستری براس ایجاد فرصت های شغلی مناسب همچنین از جهت اینکه این کشور در مرز اتحادیه اروپا قرار گرفته و از سوی دیگر طرفدار دولت غرب است، بر اجرای اصلاحات و تقویت امنیت ملی و نهادها تمرکز کرده و موقعیت مناسبی برای تبدیل شدن به یک جریان موفق اقتصادی در آینده را داراست .از مهمترین صنعت جذب سرمایه گذار خارجی نیز میتوان به بخش کشاورزی اشاره کرد.

گرفتن اقامت موقت اوکراین از طریق ثبت شرکت

اوکراین یکی از کشورهای اروپای شرقی است که مورد استقبال بسیاری از مهاجرین قرار گرفته ثبت شرکت یکی از راههای گرفتن اقامت موقت در بسیاری از کشورهاست ولی در اغلب کشورها پروسه ثبت شرکت و گرفتن اقامت بسیار پیچیده و طولانی است یا حتی نیاز به رفت و آمدهای متعدد می‌باشد.

در حالیکه روند گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت در اوکراین راحتر و سریعتر از سایر کشورهاست همچنین هزینه های ثبت شرکت در اوکراین مقرون به صرفه تر می‌باشد .

شما با داشتن اقامت موقت از طریق ثبت شرکت میتوانید حساب بانکی داشته باشید و انتقالات مالی با کشورهای دیگر را براحتی انجام دهید همچنین سایر اعضای خانواده می‌توانند از طریق ویزای همراه اقامت بگیرند .

مزایای مهاجرت به اوکراین  و اخذ اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت

و از مزایای اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
پتانسیل عظیم منابع انسانی بویژه در زمینه های فنی
سطح پایین رقابت
سیستم مالیات ساده
حداقل مالیات
گزارش دهی آسان
اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
افتتاح حساب بانکی بین المللی
امکان انتقال پول و مراودات مالی و تجارت با دیگر کشورها
ورود به بازارهای بین المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولات
سهولت در اخذ ویزای شنگن
هزینه پایین پروسه اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
فرصتی برای شناخت موقعیت های شغلی و سرمایه گذاری در کشور مقصد
امکان شناخت راههای اخذ اقامت دائم
مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی

اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت
اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت

کارهایی که باید بعد از ثبت شرکت در کشور اوکراین انجام دهید :

۱.تهیه مهر شرکت: بر اساس قوانین کشور اوکراین ثبت مهر شرکت الزام قانونی ندارد، اما در عمل اکثر شرکت ها این مهر را تهیه و ازآن استفاده می کنند. در حال حاظر هیچ مجوز خاصی برای ساخت مهر شرکت در کشور اوکراین مورد نیاز نیست و شرکت های سازنده مهر با دریافت کپی گواهی ثبت شرکت این کار را براحتی انجام می دهند .

۲.ثبت نام در سازمان امور مالیاتی کشور اوکراین :  برای این کار لازم است ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ دریافت گواهی ثبت شرکت با مراجعه به نزدیک ترین اداره مالیات با توجه به آدرس شرکت، فرم درخواست پرونده مالیاتی را تکمیل کنید. در این فرم لازم است نام شخص حسابدار یا مسؤول تنظیم اظهارنامه های مالیاتی شرکت را قید کنید .

۳.ثبت نام در سازمان مالیات تامین اجتماعی :  تمام شرکت های با مسؤولیت محدود حداکثر ۱ روز تا تاریخ شروع به کار هر کارمند جدید(از جمله مدیریت شرکت) فرصت دارند مسؤولین مربوطه در سازمان مالیات تامین اجتماعی را از استخدام او با خبرکنند .

۴. افتتاح حساب بانکی شرکت : برای افتتاح حساب بانکی مربوط به شرکت ، ارائه مدرک اعطای اختیار قانونی به نماینده شرکت(وکالتنامه رسمی) به همراه پاسپورت و شناسه مالیاتی او و چندین مدرک دیگر از جمله کپی اساسنامه شرکت یا کد رهگیری شرکت به منظور دریافت اساسنامه به صورت آنلاین ، ۲ عدد کارت امضاء تایید شده توسط وزارت دادگستری و فرم های تکمیل شده بانکی ویژه افتتاح حساب ، مورد نیاز است .

۵.تکمیل ثبت سرمایه شرکا : سهامداران و شرکای شرکت از تاریخ ثبت قانونی شرکت ۱ سال فرصت دارند تا سرمایه گذاری خود در منابع مالی شرکت اعم از وجه نقد ( واحدهای پول خارجی نیز قابل قبول است)، املاک و مستغلات یا مالکیت معنوی را به طور کامل انجام دهند. شرکت نیز موظف است گواهی ثبت سرمایه شرکا را برای آنها صادر کرده و در اختیار آنها قرار دهد .

اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت
اقامت اوکراین از روش ثبت شرکت

سیستم مالیاتی شرکت ها در اوکراین

کشور اوکراین در رابطه با شرکت‌ها سه نوع سیستم مالیاتی دارد که بستگی به نوع فعالیت و شرایط فرد انتخاب می‌گردد . این سیستم‌های مالیاتی شامل موارد زیراند :

۱ . سیستم مالیاتی نوع یک که ۶ درصد از درآمد شرکت است .

۲. سیستم مالیاتی نوع دو که مبلغ ۱۵ درصد از سود شرکت است .

۳.  سیستم مالیاتی قدیمی اوکراین که ۲۰ درصد از سود شرکت است .

این سیستم‌های مالیاتی ، در پایان هر دوره ، امکان تغییر دارد و این نقطه عطف کار در اوکراین است.  چراکه این درصد کم از مالیات در دیگر نقاط اروپا وجود ندارد و اکثر مالیات‌ها از ۴۰ درصد سود شرکت‌ها به بالا است.

مدارک مورد نظر برای ثبت شرکت

فرم تکمیل‌شده ثبت درخواست

نامه امضای سهامداران در اساسنامه شرکت و موافقت کتبی آنان مبنی بر ثبت و تأسیس شرکت

عدم سابقه کیفری

اطلاعاتی مبنی بر درصد سهام هر یک از سهامداران

پاسپورت معتبر

نامه تمکن مالی کافی مبنی بر پرداخت حقوق پرسنل و امرار معاش

تماس باما
تماس باما
5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1394/01/05
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823