مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت اوکراین از روش تولد فرزند 2022

اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد اقامت اوکراین از روش تولد فرزند : اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد، یکی از راه های کسب تابعیت این کشور می باشد. اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد  فرزند در اوکراین، به عنوان یکی از روش های اخذ…


66 1 -ره پویان عدالت

اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد

اقامت اوکراین از روش تولد فرزند : اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد، یکی از راه های کسب تابعیت این کشور می باشد. اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد  فرزند در اوکراین، به عنوان یکی از روش های اخذ تابعیت اوکراین، می تواند مد نظر علاقه مندان به اخذ تابعیت این کشور باشد.اخذ تابعیت در اکراین بر اساس تولد، به موجب سیستم خون می باشد.

تابعیت اکراین، و اخذ شهروندی اوکراین طبق قانون اساسی این کشور است. نظام اصلی تابعیت این کشور، بر اساس سیستم خون است. یعنی شخصی که الدین اکراینی داشته باشد، تبعه اکراین محسوب می شود.

هرفردی که پدر و مادر آن یا یکی از والدین او، در زمان تولد شخص، شهروند اکراین باشد، تبعه اکراین محسوب می شود.

شخص متولد شده در خاک اکراین، با پدر و مادر بدون تابعیت که در کشور اکراین اقامت قانونی داشته باشند، تبعه اکراین محسوب می شود.

اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

کشور اوکراین یکی از کشورهایی است که قانون خاک دارد و میتوان از طریق تولد فرزند در خاک آن، اقامت این کشور را دریافت نمود. با تولد فرزند اول مسیر دریافت اقامت زوجین و فرزندان دیگر هموارتر خواهد شد و با داشتن اقامت اوکراین سفر به کشورهای اروپایی و آمریکا با راحتی بیشتری انجام می پذیرد.پاسپورت اوکراینی یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان است که با داشتن این پاسپورت می توانید بدون اخذ ویزا به کشورهای حوزه شینگن سفر کنید. کشورهای آمریکا و کانادا به افرادی که تابعیت اوکراینی دارند ویزای های ده ساله اوکراینی اعطا میکنند.

اقامت اوکراین از روش تولد فرزند
اقامت اوکراین از روش تولد فرزند

 

 

اقامت دائم اوکراین از طریق تولد فرزند

یکی از بهترین ، سریع ترین و راحت‌ترین و ارزان‌ترین پلن های اخذ اقامت دائم و پاسپورت اوکراین، اخذ اقامت از طریق تولد فرزند است.

مزایای تولد فرزند در اوکراین و اخذ پاسپورت اوکراین

  • دریافت پاسپورت اوکراین بلافاصله بعد از تولد برای کودک تازه متولد شده
  • دریافت اقامت دائم اوکراین برای والدین بواسطه تولد فرزندشان
  • اخذ اقامت دائم برای سایر فرزندان زیر 18 سال خانواده

در این روش، والدین میتوانند از امتیاز پاسپورت فرزند متولد شده‌شان سود زیادی می‌برند. والدین اقامت دائم خود را از طریق پاسپورت فرزند تازه متولد شده خود دریافت میکنند ودر نهایت برای اخذ انواع ویزای کشورهای شینگن و کانادا نیز مشکلی نخواهند داشت. در حال حاضر پاسپورت اوکراین در رده‌ی بیستم از معتبرترین پاسپورت‌های جهان می‌باشد و با آن به ۱۴۱ کشور ازجمله کشورهای عضو شنگن، برزیل، آرژانتین و غیره می‌توان سفر کرد.

درسال های اخیردولتمردان اوکراین در تلاش اند تا به اتحادیه اروپا پیوسته و نام خود را در لیست یک اروپای واحد ثبت نمایند، البته از ماه ژوئن ۲۰۱۷، گذرنامه اوکراینی تا حد چشمگیری ارتقا یافت وسبب شد تا سفربه کشورهای بدون ویزا با گذرنامه اوکراینی افزایش یابد تاجایی که امروزه گذرنامه اوکراینی از گذرنامه های خوب و رده بالا در جهان به حساب می آید، طبق آخرین آمار با آغازسال ۲۰۱۹میلادی با گذرنامه اوکراینی به ۱۳۰ کشور بدون اخذ ویزا می توان سفرنمود به گونه ای که تا چندی پیش رنکینگ پاسپورت اوکراین از رده بندی پنجاه وسوم،۲۷رده ارتقا پیدا نمود و دررتبه بیست و ششم قرارگرفت.

همانطور که پیش تر گفتیم یکی از روش های اخذ تابعیت اوکراین به واسطه تولد فرزند می باشد، تابعیت اوکراین در واقع تحت حاکمیت قوانین شهروندی و قوانین مصوب این کشوراست به گونه ای که براساس ماده ۶ قانون تابعیت اوکراین شخص متولد شده درخاک اوکراین با پدر و مادربدون تابعیت اوکراین که دارای اقامت قانونی دراین کشورباشند، به همراه پدرومادرمی تواند تابعیت اوکراین را دریافت نماید.

ازجمله مهم‌ترین مزایایی تولد در اوکراین 

اقامت در تمام کشورهای عضو EU

امکان داشتن شرایط کار و زندگی در کشورهای حوزه شنگن

امکان مهاجرت والدین با ثبت بعدی اقامت دائمی

امکان برخورداری از امکانات درمانی در اروپا بعد از تولد فرزند در اوکراین

امکان سرمایه‌گذاری در تمام کشورهای عضو اتحادیه

آزادی سفر به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا

امکان افتتاح حساب در تمام کشورهای اروپایی

امکان به دست آوردن مراقبت‌های پزشکی و تحصیل رایگان برای فرزند

تماس باما
تماس باما
5/5 - (1 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/10/05
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823