مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (3 امتیاز)

اقامت از طریق فرزند خواندگی

اخذ اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی  اقامت از طریق فرزند خواندگی ; یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت دائم اوکراین است، بر اساس قانون تابعیت اوکراین یکی از موارد اعطای تابعیت و اقامت اوکراینی از طریق فرزند خواندهگی شهروند اوکراینی می باشد….


اقامت از روش فرزند خواندگی

اخذ اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی 

اقامت از طریق فرزند خواندگی ; یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت دائم اوکراین است، بر اساس قانون تابعیت اوکراین یکی از موارد اعطای تابعیت و اقامت اوکراینی از طریق فرزند خواندهگی شهروند اوکراینی می باشد.

در روش فرزند خواندگی تحت قوانین و مقررات اداره بهزیستی اوکراین  باید اقدام کنید و باید فرد متقاضی شرایط مادی و سلامت وی تایید شود پس از صدور حکم نهایی از طرف دادگاه مبنی بر تایید فرزندخواندگی نام شما وارد مدارک کودکی می شود که پدر ندارد ولی مادر دارد و پس از آن برای اخذ اقامت از طریق فرزندخواندگی میتوانید اقدام کنید.

لازم است بدانید که این روش مختص آقایان است و همین طور به زوج ها نیز پیشنهاد می شود از این روش اقامت دریافت کنند.

 

اقامت از طریق فرزند خواندگی
اقامت از طریق فرزند خواندگی

پروسه فرزند خواندگی  و اخذ اقامت از این طریق چقدر زمان بر است؟

کل پروسه با یک ویزای مولتی یکساله انجام می شود، بعد از ورود نام سرپرست در مدارک فرزندخوانده حدود ۱ الی ۲ هفته زمان میبرد تا اقامت دائم خود را دریافت کند بعد از اخذ اقامت دائم دیگر شهروند اوکراینی محسوب می شود و میتواند برای همسر و والدین همچنین فرزندان زیر ۱۸ سال درخواست اقامت بدهد و ۳ ماه زمان میبرد تا کارت اقامت برای آنها صادر شود لازم است بدانید نیازی به نگهداری فرزندخوانده نیست بر طبق قانون اوکراین نگهداری از فرزند برعهده مادر است و شما میتوانید در محضر لایحه ای تنظیم کنید که فرزند خوانده از دارایی شما سهم الارثی ندارد و نگهداری برعهده مادر وی است .

مزایای اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی 

سرمایه گذاری و خرید آسان ملک در کشور اوکراین

حق کار در اوکراین بدون نیاز به اخذ ویزای کار

اخذ وام از بانک ها یا موسسات اعتباری اوکراینی

برخورداری از امتیازات خدمات آموزشی و بهداشتی دولتی

دریافت آسان و سریع ویزای ناحیه شنگن و اقامت اتحادیه اروپایی

دریافت پاسپورت اوکراین 

شما با روش حضانت فرزند اقامت دائم دریافت می کنید و از مزایای ویژه ای برخوردار می شوید مثل زندگی در هر کدام از استان های اوکراین به دلخواه خودتان. برای آنکه بخواهید آزادانه به اغلب کشورهای دنیا مانند آمریکا و اتحادیه اروپا،کشورهای حوزه شنگن سفر کنید لازم است پاسپورت اوکراین را داشته باشید برای اخذ پاسپورت اوکراین شما باید پس از اخذ اقامت دائم خود به مدت ۵ سال  و با حداقل ۶ ماه خروج در اوکراین ساکن باشید پس از آن میتوانید درخواست اخذ پاسپورت بدهید.

 

تماس باما
تماس باما
5/5 - (3 امتیاز)
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

۶ دیدگاه برای “اقامت از طریق فرزند خواندگی”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823