مشاوره و ارزیابی رایگان!

اقامت از طریق فرزند خواندگی

اخذ اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی  اقامت از طریق فرزند خواندگی ; یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت دائم اوکراین است، بر اساس قانون تابعیت اوکراین یکی از موارد اعطای تابعیت و اقامت اوکراینی از طریق فرزند خواندهگی شهروند اوکراینی می باشد….


اقامت از روش فرزند خواندگی

اخذ اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی 

اقامت از طریق فرزند خواندگی ; یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت دائم اوکراین است، بر اساس قانون تابعیت اوکراین یکی از موارد اعطای تابعیت و اقامت اوکراینی از طریق فرزند خواندهگی شهروند اوکراینی می باشد.

در روش فرزند خواندگی تحت قوانین و مقررات اداره بهزیستی اوکراین  باید اقدام کنید و باید فرد متقاضی شرایط مادی و سلامت وی تایید شود پس از صدور حکم نهایی از طرف دادگاه مبنی بر تایید فرزندخواندگی نام شما وارد مدارک کودکی می شود که پدر ندارد ولی مادر دارد و پس از آن برای اخذ اقامت از طریق فرزندخواندگی میتوانید اقدام کنید.

لازم است بدانید که این روش مختص آقایان است و همین طور به زوج ها نیز پیشنهاد می شود از این روش اقامت دریافت کنند.

 

اقامت از طریق فرزند خواندگی
اقامت از طریق فرزند خواندگی

پروسه فرزند خواندگی  و اخذ اقامت از این طریق چقدر زمان بر است؟

کل پروسه با یک ویزای مولتی یکساله انجام می شود، بعد از ورود نام سرپرست در مدارک فرزندخوانده حدود 1 الی 2 هفته زمان میبرد تا اقامت دائم خود را دریافت کند بعد از اخذ اقامت دائم دیگر شهروند اوکراینی محسوب می شود و میتواند برای همسر و والدین همچنین فرزندان زیر 18 سال درخواست اقامت بدهد و 3 ماه زمان میبرد تا کارت اقامت برای آنها صادر شود لازم است بدانید نیازی به نگهداری فرزندخوانده نیست بر طبق قانون اوکراین نگهداری از فرزند برعهده مادر است و شما میتوانید در محضر لایحه ای تنظیم کنید که فرزند خوانده از دارایی شما سهم الارثی ندارد و نگهداری برعهده مادر وی است .

مزایای اقامت اوکراین از طریق فرزند خواندگی 

سرمایه گذاری و خرید آسان ملک در کشور اوکراین

حق کار در اوکراین بدون نیاز به اخذ ویزای کار

اخذ وام از بانک ها یا موسسات اعتباری اوکراینی

برخورداری از امتیازات خدمات آموزشی و بهداشتی دولتی

دریافت آسان و سریع ویزای ناحیه شنگن و اقامت اتحادیه اروپایی

دریافت پاسپورت اوکراین 

شما با روش حضانت فرزند اقامت دائم دریافت می کنید و از مزایای ویژه ای برخوردار می شوید مثل زندگی در هر کدام از استان های اوکراین به دلخواه خودتان. برای آنکه بخواهید آزادانه به اغلب کشورهای دنیا مانند آمریکا و اتحادیه اروپا،کشورهای حوزه شنگن سفر کنید لازم است پاسپورت اوکراین را داشته باشید برای اخذ پاسپورت اوکراین شما باید پس از اخذ اقامت دائم خود به مدت 5 سال  و با حداقل 6 ماه خروج در اوکراین ساکن باشید پس از آن میتوانید درخواست اخذ پاسپورت بدهید.

 

تماس باما
تماس باما
5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/02/28
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

9 دیدگاه برای “اقامت از طریق فرزند خواندگی”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823