مشاوره و ارزیابی رایگان!

ازدواج با اوکراینی و اخذ اقامت دائم اوکراین

شرایط اخذ اقامت اوکراین ازدواج با اوکراینی : اخذ اقامت اوکراین و مهاجرت به این کشور در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته و افراد زیادی در پی یافتن روشهای مطمئن و قابل اطمینان برای دریافت اقامت دائم خود در این…


2 -ره پویان عدالت

شرایط اخذ اقامت اوکراین

ازدواج با اوکراینی : اخذ اقامت اوکراین و مهاجرت به این کشور در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته و افراد زیادی در پی یافتن روشهای مطمئن و قابل اطمینان برای دریافت اقامت دائم خود در این کشور هستند چرا که اخیرا اوکراین بدلیل درخواست برای عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن و همچنین امکان تایید درخواست از سوی اتحادیه مورد استقبال قرار گرفته است .

روش های مختلفی برای اخذ اقامت اوکراین وجود دارد مانند: تحصیل، کار، ازدواج، ثبت شرکت، سرمایه گذاری ،تولد و حضانت فرزند که در این مقاله به دریافت اقامت از طریق ازدواج میپردازیم .

 

ازدواج با اوکراینی
ازدواج با اوکراینی

 

اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج

یکی از روشهای معمول برای گرفتن اقامت دائمی در اوکراین از طریق ازدواج با اوکراینی و یا شخص خارجی که تابعیت اوکراین را داشته باشد. در روش اول فرد این امکان را خواهد داشت که پس از 3 سال زندگی با یک فرد اوکراینی اقامت خود را به تابعیت تبدیل کند و پاسپورت اوکراین را بدست آورد.

و در روش دوم با فرد تابعه اوکراین ازدواج کند و پس از 6 ماه اقامت دائم دریافت می نماید ولی برای دریافت پاسپورت باید فرد به مدت 5 سال با حداکثر 6 ماه خروج در اوکراین زندگی کند .

مدارک لازم جهت اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج

 • به همراه داشتن گذرنامه خارجی با این توضیح که این گذرنامه می بایست برای مدت زمانی به میزان حداقل یک سال دارای اعتبار باشد و همچنین به زبان اوکراینی ترجمه شود و در دفترخانه اسناد رسمی مورد تمدید قرار بگیرد.
 • به همراه داشتن گواهی تولدکه بیانگر احراز هویت اشخاص که به زبان اوکراینی ترجمه کنند و اقدام به تایید به وسیله دفتر اسناد رسمی در این کشور نمایند.
 • به همراه داشتن مدرک و سندی که بیانگر وضعیت تاهل این اشخاص باشد با این توضیح که این گواهی بتواند اثبات نماید که شخص مجرد بوده
 • به همراه داشتن گواهی ترجمه شده مبتنی بر نبود موانع ازدواج وبرای این که بتواند این امر را اثبات نماید.
تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/05/16
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

2 دیدگاه برای “ازدواج با اوکراینی و اخذ اقامت دائم اوکراین”

 • 1990DaVOoDi

  سلام وقت شما بخیر ،شما کدوم رو پیشنهاد میدین ازدواج با خارجی یا اوکراینی ؟؟کدوم روش مطمئن تر هست برای گرفتن اقامت

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز.باید خدمتتون عرض کنم که در روش ازدواج با خارجی پروسه ی گرفتن اقامت شما سریعتر انجام میشه این شاید تنها مزیت یکی از این دو روش باشه ولی هردو روش برای اخذ اقامت مطمئن هست,و میتونید از هر کدوم از روش های فوق برای اخذ اقامت استفاده کنید البته هر کدوم شرایط خاص خودشون را دارند. میتونید با دفتر ما تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را دقیق تر راهنمایی کنند…02122892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823